Parking autobusa

Autor The_Dubster, 25 04, 2017, 21:42:12 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mate

Znaš sve, pričali smo o toj temi...samo si me svojom rečenicom podsjetio kad smo Semir i ja odradili po iznimno lošem vremenu to 2019. Imaju sigurno te slike u temi od 2019. godine. Uz ova tri, još su bila svega 2 Interova busa i jedan Sprinter iz Podravine...Ja osobno unatoč ovakvoj korona situaciji baš to nisam mogao očekivati. Pr. u četvrtak sam u Vukovaru na dešavanju gdje bi trebalo biti nekoliko desetaka tisuća ljudi (čak se spominje i brojka oko cca 100 tisuća ljudi), bez obzira na apele da ljudi ne idu, nadam se da će biti i dovoljno buseva, jer vidim već da pojedini prijevoznici iz Hercegovine i Dalmacije koji su redovni idu usprkos svemu.
A što se tiče Zagreba, valjda će na Advetnu biti puno bolja slika, te da će parkinzi po Šalati, kolodvoru i ostalim mjestima biti puni, te da će bit posla za slikanje ;)

Doki21

#121
Vukovar 18.11.2021. iskreno nije bilo toliko buseva kao  2019. jer je tad bio pun parking ispred tvornice u B.Naselju ( ko je bio slikao tamo znat će o čemu pričam) bio je iznenađujuće prazan znači ni jednog jedinog autobusa, ali evo par slika sa par lokacija u Gradu Heroju ;)



Slavisa

21.11.2021.
Parking ispred Kastela, Banja Luka

mate


Irizar Century

Armin Vučić

Doki21

Neoman grupacija okupirala AK Vukovar :D

Marko_BL417

Juče na Vlašiću - svi vozači se žale na infrastrukturu, naplaćuju parking a ustvari je obično blato, sav se isprljaš dok se popneš do ulaza kojih 100-njak metara. I taj ulaz je jako nezgodan za manevrisati kombijem a kamo li autobusom. Srećom postoje ekasi, ali trebaš baš biti vješt da bi došao i otišao sa onog što zovu parking


The_Dubster

evo pregledao sam ostale slike...
svaka čast na slikama i trudi kao prvo, a kao drugo stvarno sramota da turistička destinacija kao Vlašić ima ovakav parking i još ga naplaćuje...

ok, naplati. Trebaju svi raditi, ali ovo je sramota.

Servistrans_belmynn

Skijalište Adria Ski Kupres
Regio je ja mislim ex Brišnik



Silinga poslao

The_Dubster

jel Regio u vlasništvu Adria Ski Kupres?

Servistrans_belmynn


The_Dubster

evo jutros situacija kod hotela Hills











Doki21

Jedna zajednička u jednom od udarnih termina

Servistrans_belmynn

Jedan dio autobusa na Igmanu, 29.1.2022


Stefan06