Mrđa tours, Laktaši

Autor The_Dubster, 23 04, 2017, 21:41:50 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.


Marko_BL417

Pozdrav za vozača Acu, jarana iz Bočca


Marko_BL417


mm123

Mislim da 315hd vozi, nekad prije mjesec sam je vidio a 312hd nisam dugo, cak skoro nisam je vidio ni na parkingu u Prijedoru

makljen1123

Citat: Marko_BL417  u 09 10, 2021, 13:16:02 POSLIJEPODNE
Voze li 312 i 315 HD

315 HD veceras ode puna ko sibica za BG,a po svemu sudeci 312HD necemo vidjati vise na liniji.

makljen1123


makljen1123

Bijela Setra 315 GT-HD puna kao šibica veceras ode za Beograd

obolstrade

Jel dosla setra od mb reissna sto se spominjala u prinovama

obolstrade

Jel moguce da je siva setra ex bocac prefarbana u bijelo. prosle nedjelje sam vidio iz daljine iz beograda ide bijela setra a nema one plave boje na retrovizorima ili su kupili nesto drugo

makljen1123

Nije moguce.Vidio sam je prije neko vece u BL.Mozda je to prinova od MB Reisen sto je Slavisa pominjao

obolstrade

Ako jeste ta od mb reisena onda su skinute one plave naljepnice i ona naljepnica sto pise setra iza prvih vrata. Reg oznake nisam vidio iz daljine samo su bila plava slova mrdja tours pa ajde banjalucani vas posao da provjerite o cemu se radi

mm123

Juce u Prnjavoru stoji u MB Reisen bazi jos uvijek setra sa natpisom i onim naljepnicama tako da tesko da je ta. Jedino da nisu retrovizore ofarabali bijeloj, najprije da je to

obolstrade

Nisu ofarbali retrovizore juce je iz beograda isla ta bijela setra sa plavim retrovizorima

Slavisa

Zvanično danas je preuzeta S 315 GT-HD od MB Reisena, jako dobra prinova.

Marko_BL417

Nakon duuugo vremena evo i 315 HD slikovno, Banja Luka, vanredna vožnja, 27.5.2023.