GP Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 21:29:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 18 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Po meni nema potrebe za novom temom. Sve je manje-više poznato, ali kako većina odluči

makljen1123


Marko_BL417

Bravo, evo slika sa kanala iz protekle radne sedmice dok je bio u procesu popravke

https://i.postimg.cc/MT3gxqmT/20230306-145953.jpg

Marko_BL417

Citat: nodevip  u 21 02, 2023, 14:43:28 POSLIJEPODNE
Evo premijerno Citara plavog sto sam nekidan rekao M38-T-548



Ako neko uprati ovog Citara na bilo kojoj liniji neka napiše ovdje u temu molim vas. Danas ga nije bilo na ulicama

makljen1123

Autoprevozov gbr 170 nosi reg M69-K-O88

Ognjen07

#620
Citat: Marko_BL417  u 13 03, 2023, 17:19:35 POSLIJEPODNE
Ako neko uprati ovog Citara na bilo kojoj liniji neka napiše ovdje u temu molim vas. Danas ga nije bilo na ulicama

Ja sam ga vidio u petak ako se ne varam na liniji 1 ili 13p ali to je malo predavno.
Kako god nadam se da je klk toliko korisno.


Takođe bih da se osvrnem na to da je Pavlovic u zadnje vrijeme liniju 13p krenuo voziti sa jednim autobusom vise samo do centra u udarnom polasku. Ovo mozda i nije toliki nivotet ali bih se osvrnuo malo na tu temu.

Marko_BL417

Na 10-ci danas radio gbr. 171 Marcopolo a na 17A jedan od starijih Pavlovićevih MAN-ova

Još mi samo ovaj M38 nedostaje da ga snimim za jednu kompilaciju (ko prati moj yt kanal zna da sam prije dvije godine slično uradio i sa Bočcovim Citarima facelift)

Pa eto ako ga upratite bio bih vam zahvalan da (ob)javite :) oni baš često mijenjaju vozila, kod njih se rijetko kad jedan bus zadrži na jednoj liniji sedmicu dana a kamoli na jednom turnusu


Stefan06

Citat: Marko_BL417  u 13 03, 2023, 17:19:35 POSLIJEPODNE

Ako neko uprati ovog Citara na bilo kojoj liniji neka napiše ovdje u temu molim vas. Danas ga nije bilo na ulicama

Danas sam ga vidio na liniji 1

Ognjen07

Danas je na liniji 16A koliko sam primijetio prvi put radio Man Lion's city nesto novije izvedbe. Na prednjoj masci je pisalo KVG sa plavkastim detaljima. Registarske oznake su: A96-M-097. Autobus ovog modela i sa ovim tablicama prvi put vidim na ulicama Bl i takođe ga nema na spisku za vozni park.

Slavisa

Citat: Marko_BL417
Prinova juče na liniji 16a, ne znam jel kod Aldema ili kod Pavlovića


Ulovljen je još neki dan.

Marko_BL417

Još da je saznati čiji je, Pavlović ili Aldemo... Po relacijskoj tabli prije da je Pavlović

Snimio sam danas njihovog plavog Citara M38 table, hvala Stefi

nodevip

Taj plavi man bude navece parkiran kod Pavlovica sto bi nekom logikom znacilo da je Pavlovicev kupljen od Aldema ili uvezen preko Aldema jer je taj man bio na Aldemovom placu u Adi

nodevip

#628
Prinova kod AP opet Iveco Marcopolo mislim da je gbr 172 ali rege nisam uspio upratit.Radi danas na liniji 10

nodevip

Evo dospio sam do reg-a u roku od 1h.Znaci Iveco Marcopolo GBR 172 M04-T-628