GP Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 21:29:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Slavisa

Citat: Slavisa  u 11 03, 2019, 16:47:36 POSLIJEPODNE
Premijerno, izvinjavam se na kvaliteti slike jer nisam ja slikao.
\
9.3.2019.
Po tvojim rjecima to je taj

Marko


Slavisa

Citat: Marko_BL417  u 07 06, 2019, 16:14:40 POSLIJEPODNE
Meni su ti busevi, uz Karose, najveće kante u Banjaluci i šire.

Jesi vidio kako se nagne kad skreće, nagne se više od dekera, a ide 10 na sat. Isto tako nagnuti stoje i na stajalištu, posebno kod Lesnine i kod poljoprivredne škole, kad kineze gledaš sprijeda ili sazada, baš neprirodno izgleda, ni jedan bus nisam vidio da stoji i skreće tako nagnuto osim tih 1290-1298. Iznutra smrde na onaj njihov kineski smrad, 10 godina stariji MAN-ovi i Citari su 100 puta bolji
Iz mog iskustva kao što reče Marko karose i king longovi su najveca smeća što postoje, jer na jednoj stanici koja je ravna oni se nagnu,a to kod lesnine se nagnu zato sto se asfalt pomjerio i donja strana je više ugažena pa tako da kad je naišao boccov man prigradski i on se navio i kad sam usao unutra tacno se po sjedistima vidi da se nagnuo al opet se nije nagnuo toliko koliko se nagnu karose i king longovi

Slavisa

#78
Nisam znao gdje cu sa ovim pa cu ovde

Zna li neko koji prevoznik obavlja ovaj prevoz
https://www.facebook.com/847305072075506/posts/1411019005704107/?app=fbl
Izvor: FACEBOOK stranica GRAD BANJA LUKA

Marko_BL417


Controller

Prinove u Rale Turs. Bijeli MAN Lion's City M i bijeli MAN Lion's Regio.



GazdaBL

Jel Pavlović kupio Central, ili je samo preuzeo linije 14 i 17A? Često idem tom rutom, busevi su okej. 17A i 14B i dalje radi Central.

Marko_BL417

Samo Linije 14 i 17A

Central radi 9I i 14B

makljen1123

Da li je Pavlovic (osim ove dve linije ) kupio i neka vozila od Centrala ?

Controller

Pohvale za Bočac povodom nabavke vozila. Ali izgleda da tamo niko nije cuo za sta sluzi displej na autobusu. Zbog toga isto treba pohvaliti Autoprevoz koji se jedini potrudi da i to uradi kako treba.

Marko_BL417

Jeste, i Central je do prije par godina imao aktivne displeje na novijim autobusima, kao i na starijim MAN-ovima NL 222, ali ovi ostali prevoznici nažalost to ne praktikuju, kao ni sam Central, jedino je Autoprevoz "gospodski"

Kandela

Pozdrav. Da li neko zna hoće li biti promjena u linijama gradskog prevoza povodom korona virusa?

The_Dubster