GP Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 21:29:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 10 Gosti pregledava ovu temu.

nodevip

Ima ih jos par vidjaju se na linijama 9 , 13p , 15 ,16A a "sklonili" su ih sa 19ke i 39ke

makljen1123

Kakva  im je dalja sudbina zna li se ?

nodevip

Ko ce znati mozda rashod mozda prodaja saznacemo kada povuku sve sa ceste

Marko_BL417

Citat: makljen1123  u 14 09, 2023, 18:14:38 POSLIJEPODNE
Kakva  im je dalja sudbina zna li se ?

A da se ti raspitaš i javiš ovdje ako šta saznaš

makljen1123

Ja sam svoje javio ,vrati postove pa vidi kao. Ti sto si obecao za jedan vikend sredjujes vp i nista od toga,a bio si u garazi direktno..Ne znam cemu "nadmudrivanje"

Marko_BL417

Nama je ovo hobi i niko nema dužnost da ovo održava ako ne stigne. Radi svako u skladu sa obavezama. Ja lično nisam obećao da ću srediti al ajde

Drugo tako mogu i ja zanovijetati, gdje je ovaj bus, gdje je onaj, cilj je da nešto i sami saznamo a ne samo da zapitkujemo, a 90% tvojih postova se odnosi na to. Saznaj i ti nešto, istraži, izvidi pa donesi info

makljen1123

To ja i radim i sto saznam ne mogu da izmijeni u vp jer nisam moderator!Koliko puta sam samo za Aldemo donosio info i pisao privatne poruke za izmijene i dopune i jedan clan je to i sredjivao ,a sve ono sto sam javno iznio niko nije htio da izmijeni..Kod Aldema stoje vozila koja se nisu pojavila 5-6 godina na ulicama Banjaluke niti ih ima u garazi..Bio si i tamo i donosio slike nekih vozila ali ovo nista.Ako je to cilj sajta onda nikakakv problem.

Marko_BL417

Neko ko ima 2 i po slike i 450 postova za 4 godine govori šta je cilj foruma... Dječače, ja sam (kao i većina forumaša koji imaju pravo nešto reći i pobuniti se) tih 450 postova izbacio kroz dva mjeseca i u njima donio i slika i informacija i nažuljao guzicu te 2012. obilazeći garaže po BL. A ti dječače ne znaš ni svoj nick izmisliti nego kradeš tuđe (pa i nije mi toliko krivo jer znam da sam nekome uzor :) ). I ti si nekom našao pričati o smislu foruma. I citiram:

Citat: Marko_BL417  u 14 09, 2023, 21:24:13 POSLIJEPODNE
Nama je ovo hobi i niko nema dužnost da ovo održava ako ne stigne. Radi svako u skladu sa obavezama

I kakve veze sva ova polemika ima sa moderaturom? Ja ti reko prije ćeš sam saznati ako provjeriš ono što te interesuje nego da čekaš da ti drugi provjeravaju

makljen1123

Kakav nik i uzor da budes???  Moj nik je   ...Makljen je planina i planinski prijevoj u Bosni i Hercegovini. Nadmorska visina prijevoja iznosi 1.123 metra.

Marko_BL417

"Hahaha"

Citat: Marko_BL417  u 27 04, 2017, 21:49:54 POSLIJEPODNE
Lijep pozdrav Marko_BL sa prošlog foruma, makljen1123 sa pretprošlog

makljen1123

Da ti se svidjao ne bih uzimao novi nik nego bi nastavio kao i  na proslom..Na ovome si se registrovao dve godine prije mene.Ja sam rodjen  podno Makljena i prema tome zaobidji me moliću lijepo.

Marko_BL417

Dajem glavu da ne znaš ni gdje je al nek ti bude

nodevip

#702
Unikatna Setra u Boccu vozi danas na 3A

Marko_BL417

Citat: nodevip  u 14 09, 2023, 16:22:41 POSLIJEPODNE
Ima ih jos par vidjaju se na linijama 9 , 13p , 15 ,16A a "sklonili" su ih sa 19ke i 39ke

I sa 39A :D

Marko_BL417

#704