GP Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 21:29:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.


makljen1123

Da li su ostali clanovi iz BL primjetili da na liniji br. 20 jedan dan vozi  Pavlovic drugi dan Aldemo

SyntaxBL

Ne znam da li se mijenjaju, ali od ponedeljka na liniji 20 vozi Pavlovićev MAN Lion's City M.

DWProski

Citat:
Bočac izgleda počeo uvoditi displeje, danas citaro K na 7 sa upaljenim displejom


Više mi izgleda da je neko skontao kako se kuca Freitext na Gorbi i ukucao liniju kako god...

SyntaxBL

Dostupne su nove linije na Google Maps, linija za Laktaše, Srbac i Gradišku:


Ognjen07



I na liniji 9b rade displeji :)
Nadam se da ce ovo postati neki "trend" kod prevoznika.

nodevip

Citat: makljen1123  u 16 11, 2022, 19:24:07 POSLIJEPODNE
Da li su ostali clanovi iz BL primjetili da na liniji br. 20 jedan dan vozi  Pavlovic drugi dan Aldemo

I ja sam to bio primjetio jer do nedavno je na toj liniji vozio bijeli Sprinter (nekidan sam prosao pored aldema i tom bijelom je izvadjen motor ne znam zasto) i onda vozi onaj drugi crveno bijeli sprinter ako se ne varam i jedan dan je bila naljepnica Aldema ali vec drugi dan je bila od Pavlovica i sad stalno Pavlovic pise i vozi Pavlovic ne Aldemo

inace novi clan na forumu

nodevip

Citat: SyntaxBL  u 24 11, 2022, 17:02:03 POSLIJEPODNE
Ne znam da li se mijenjaju, ali od ponedeljka na liniji 20 vozi Pavlovićev MAN Lion's City M.

Taj MAN Lion's City M (u crveno bijeloj izvedbi) trenutno vozi na liniji 12P vec 10ak dana ga vidjam a na liniji 20 vozi Sprinter koji smo spomenuli u proslom postu.

I jedno pitanje za "admine" zasto u linijama prigradske linije nema 24 i prevoznik Kompas (znam da ima dole u prevoznicima)

Marko_BL417

Zato što to nije ni gradska ni prigradska linija (linije pri Gradu Banja Luka) nego regionalna (pri Privrednoj komori Banja Luka)

SyntaxBL

Citat: nodevip  u 08 12, 2022, 15:55:26 POSLIJEPODNE
Citat: SyntaxBL  u 24 11, 2022, 17:02:03 POSLIJEPODNE
Ne znam da li se mijenjaju, ali od ponedeljka na liniji 20 vozi Pavlovićev MAN Lion's City M.

Taj MAN Lion's City M (u crveno bijeloj izvedbi) trenutno vozi na liniji 12P vec 10ak dana ga vidjam a na liniji 20 vozi Sprinter koji smo spomenuli u proslom postu.

I jedno pitanje za "admine" zasto u linijama prigradske linije nema 24 i prevoznik Kompas (znam da ima dole u prevoznicima)

Jeste, vozio je samo nekoliko dana na liniji 20  :(

SyntaxBL


makljen1123

Zna li neko koji je ovo Man NL 263 (jednokrilna vrata) sto je kod Kompasa.Vozilo je ex-Pavlovic.

SyntaxBL

Citat: Ognjen07  u 03 12, 2022, 23:54:49 POSLIJEPODNE


I na liniji 9b rade displeji :)
Nadam se da ce ovo postati neki "trend" kod prevoznika.

Zna li neko koliko košta osposobljavanje displeja po vozilu?

SyntaxBL

#463
Citat:Kada su u pitanju putnici u gradskom prevozu, Mijić ističe da se broj putnika povećava u zadnje vrijeme u odnosu na prethodne godine.
https://srpskainfo.com/gorivo-sve-jeftinije-cijene-prevoza-iste-kada-cemo-se-voziti-jeftinije-autobusima-u-banjaluci/

https://www.capital.ba/grad-banjaluka-duguje-autobuskim-prevoznicima-400-000-km/