GP Tuzla - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 08:27:39 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 35 Gosti pregledava ovu temu.

ja5ko

Ne znam ako budem imao nekih novih informacija reci cu.

Marko_BL417


Marko_BL417


The hicMe

Tebi je ta šema ista/slična kao ova?

P.S. Sliku Citelsa sam iskoristio jer je zadnji solo koji ima zelenu liniju po dnu, svi "noviji" i "stari" remontovani su skroz bijeli sa LPP naljepnicama
P.P.S. LPP nema solo Lion's City, samo NL222 i NL223 to si mogao čak da provjeriš ovdje na forumu jer koliko se sjećam jedan član iz Slo ga je sastavio prije par godina.
P.P.P.S @Mladen APKD očekujem tvoj komentar na sve ovo.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

Jbg ne znam ja u kakvoj žuto-zelenoj varijanti su sve bili njihovi busevi do sada. Jel mijenjano ikad ili ne (kao što se, ne šeme nego boje gradskih autobusa u Beogradu mijenjaju na godisnjoj bazi) - ne znam

Samo pitam, privukla me slična šema. Jeste - jeste, nije - nije, hvala doviđenja

Josh

All Citaro L with a blue front running in Tuzla and Mostar are ex VHH Hamburg, Germany.

Manas


ja5ko


Manas

#68
Nije mi jasno kako Grad ne moze definisati cijene karti. Ok preduzece je sada privatno ali valjda nekim zakonom to moze ograniciti.


Manas

Ovdje uskoro neke prinove stizu, Citaro C2, ne znam koliko komada.

The_Dubster

poskupio plin, pa sad mogu i dizeli :D

Manas

Inace mi njihove nabavke nece biti nikad jasne. Na stotine autobusa su uvezli, sto CNG, sto dizela, i velika vecina ih nikad nije ni registrovana. Prije par dana su mnoge prodali u stari zeljezo.

I od zadnje nabavke zutih MANova mozda ih samo par registrovano.

The hicMe

Dosta autobusa kupi pa ih rashoduje kako bi imao dijelova za ostale, a i svi ti CNG su ispod svake cijene jer su svi pri kraju tako da i da ih samo baci u željezo neće biti u minusu
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

damir fido

Pušteno je nekoliko citara C1 facelit u rad prije 4.5 dana.Inace na displejima im više ne "hodaju" slova nego broj i relacija linije stoji fiksno.Meni se to više svidja.