GP Tuzla - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 08:27:39 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 15 Gosti pregledava ovu temu.

FNX

Kakav TK kanton, ne mogu primirisat Gradačcu ,Gračanici i Kladnju..Srebrenik ,Živinice i Lukavac im je plafon.

Manas

Nikad ne reci nikad. Zna se da imaju jaku politicku potporu.. Al opet dosta i zavisi od toga koja je stranka na vlasti.

The_Dubster

nova epizoda:
Građani blokirali stanicu u Lukavcu, dok je načelnik Lukavca nakon možda ishitrene izjave da će osnovati novo gradsko preduzeće, izjavio da se traži opcija da se GiPS skine skroz sa svih linija koje će preuzeti neka druga firma, pošto već ima ponuda za to...

Nastavljamo dalje pratiti situaciju :D

Haris Bektic

GIPS Tuzla ponovo počinje voziti linije koje je ukinuo od 1 oktobra. Linije nastavljaju od 29.10.2018 godine.

ja5ko

Strasno je sto su ogromno podigli cijene karata na nekim linijama i +20KM

Haris Bektic

Jesu drug, za Tabake, Bokavice i jos neke linije poskupili za 25%...

ja5ko

Katastrofa sta rade sa djacima Simin Han Tuzla 10KM skyplja seljublje 20 puracic 20 dubrave isto tako. A na liniji Litvatransa Priluk-Tuzla mjesecne poskupile od 15 do 30 KM. A i dnevne kartr su isto poskupile. Kakva bi katastrofa bila kad bi preuzeli Hazardove i Transmontove linije.

Manas

Gdje su im oni Volvo dizeli crveni sto su dosli medju prvima...MANovi troosovinski i Volvo CNG su izgleda rashodovani, poskidane su im boce sa krova..

The_Dubster

izgleda GIPS u ofanzivi - preuzeo je neke linije od Hankoma i Hazreta... hmmm

ja5ko


The_Dubster

Koliko vidim, narod već dobrano nezadovoljan

amfan

Paško @ www.autobusi.org

ja5ko

Citat: ja5ko  u 24 06, 2020, 22:26:46 POSLIJEPODNE
Citaro danas

Imam informaciju da se je ovaj danas zapalio na liniji 28. Jel zna neko nesto vise?

ja5ko

Izgorio je potpuno uzrok ne znam slike sam dobio od druga

The_Dubster

Je li bilo kakvih eksplozija zbog boca?