Best Tours, Kozarska Dubica

Autor Slavisa, 28 02, 2022, 20:29:34 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Slavisa




Danas u Banjaluci, vanredna vožnja
Za početak i prvo vozilo u tek otvorenoj firmi, odlično vozilo Setra S 415 GT ex. Bočac Tours



Marko_BL417


makljen1123

Jel oni imaju neki prevoz radnika do BL kad svaki dan dolazi?

Slavisa

Vrlo vjerovatno da je u pitanju prevoz radnika, jer i danas je bila na stanici.

makljen1123

Danas u 16.30h  pun putnika prodje kroz naselje Lazarevo.

mm123

Ako se ne varam, vozaca Vedrana sto je vozio za Vukovica sam vidio da vozi za Trkulja tours MAN-a bijelog i cini mi se da je taj bus vozio neke radnike jer je bas na istom mjestu bio parkiran kao i ova setra na stanici ovoj. Tako da je vjerovatno on ugovorio prevoz tih radnika i za te potrebe kupio ovu setru od Bocca.

makljen1123

To je to sigurno.Ujutru dolaze u BL oko 7.30 i vracaju se oko 16.30h iz BL.
Samo kako to Vukovicev vozac kod Trkulje?

mm123

Kontam da ovamo vozi ture ono, s obzirom da vikendom uglavnom ide kod Vukovica. Pretpostavljam da Vedran i dalje vozi i kod Vukovica, a ovde uzeo firmu za prevoz radnika i kupio bus. Samim tim da firma nije na njega registrovana, vjerovatno da je covjek zaposlen u Vukovicu. Uglavnom, i danas sam vidio njega.

makljen1123

Trkulja je vozio te ljude bar 10 godina kako se sjecam.

Mladen APKD

Taj Vedran pretpostavljam da mislie na momka onako niži i ćelav je nekad radio u Autotransportu pa mozda cak kratko i u Bočcu i onda kod Vukovica!A kod Trkulje onog bijelog Mana vozi Nikola već 7-8g isto niži covjek celav tako da vam to nije jedan te isti covjek  :) ::) 8)
A radnike je iz KD za BL vozio nekad Central pa poslije Milinovic na redovnoj liniji ali sa mesečnim kartama,ovo je neka druga kombinacija!

Slavisa

Evo da nakon godinu dana odgonetnemo priču, da voze radnike koje je Trkulja vozio prije njih

Slavisa