In Travel, Banja Luka

Autor tomo, 18 04, 2017, 22:45:49 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Slavisa


Irizar Century

#46

Armin Vučić

Irizar Century

Armin Vučić

Marko_BL417

#48
Sat vremena kasnije, na Dabracu



I da dopunim, ovog vikenda je realizovan izlet na Prokoško jezero, kod Fojnice. Zahvaljujući Milanu iz Putomanije, plan puta i sam tok izleta je razrađen do najsitnijih detalja. Bili smo podijeljeni u dvije grupe, 30-ak putnika koji noće i nas osam koji smo se vratili danas. Pošto je bio ulaz i u Čelincu išli smo Banja Luka - Čelinac - Kotor Varoš - Kneževo - Turbe - Travnik - Vitez - Fojnica. Tu su nas sačekala 3 kombi-busa Fojnica prijevoza, kojima smo išli do samoga izletišta, jer je put katastrofa. Ovi koji su ušli u Čelincu su ostali da noće, a nas osam smo se vratili preko Donjeg Vakufa, što je naš Armin i pribilježio. Sutra bus ide po ovih 30-ak koji noće, ne znam kojim putem (dal na Donji Vakuf ili na Vlašić), a vraćaju se na Vlašić - Kotor Varoš - Čelinac. Odličan bus, još udobnija vožnja (zahvaljujući gazdi Želji koji nas je vozio).

Ovo je prva četvorka GT-HD kojom sam se vozio na duže staze, sistem za oslanjanje odličan, sjedišta udobna, mjenjač radi perfektno, ni ne osjeti se da šalta, ima osam brzina.

Autobus je 2009. godište, detaljnije slike se nalaze ovdje.

Irizar Century

Armin Vučić

Servistrans_belmynn


Servistrans_belmynn


Marko_BL417


Marko_BL417

Borislav šalje sliku iz jednog suncem okupanog evropskog grada a na vama je da pogodite koji je grad u pitanju :)


The_Dubster

u zadnjih pa evo godinu dana ubjedljivo najviše slika najših prevoznika iz ovog grada i iz Istanbula :P

Marko_BL417

Da pomognemo, grad nosi epitet "Kraljica Dunava"

A njegovo ime je...? :)

Slavisa

Danas na prevozu osnovaca, pozdrav vozaču

Slavisa

Danas ponovo S 417 HDH na prevozu osnovaca
Pozdrav vozaču ;)

Slavisa

Ovdje ima prinova, pozdrav Želji

Marko_BL417

Naravno nastavak tradicije, bus je iz EvoBus grupacije, uskoro idu slike :D