Prinove u firmama (2022-2024)

Autor The_Dubster, 05 01, 2022, 10:55:08 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 20 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

Dobili smo na fb prinove iz Jelah bus koja je izgleda iz Jugoprevoz Gacko preko Žilića došla kod njih

Slavisa

Citat: Marko_BL417
A gdje nestadoše slike sa fb stranice Autobusi Srbije i regiona, jel to znači da je i dolazak prinova upitan budući da su slike povučene i sa fb stranice Bočac Tours?

Ne znam gdje su nestale sa stranice Autobusi Srbije i regiona, ali sa stranice Bočac Toursa nisu nestale.

The_Dubster

#632
Zeno tours uzeo jedan možda i dva MAN-a R07

Hukić prodao MAN-a iz Turske Konjictransu, a u suprotnom pravcu kao kusur izgleda otišao i Sprinter 313

Adria tours kupila MAN R07 od PPZ

nodevip

Prinova kod Pavlovica Mercedes-Benz O530 Citaro Facelift 3 komada crvena , vidjet cemo oce li kod Pavlovica ili u AP ici

Doki21

Jedan Coach je završio u Travel by bus(ex. AM turist), a vjerojatno i drugi samo se čeka slikovno  ;)

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster


The_Dubster

Duga promet kupila Setru 415 HD od Livno busa

Marko_BL417

Onu na CH tablama? Koju ona ima euro normu? Mislim da prefacelift nije moguće više uvesti ni kod nas a pogotovo u Hrvatsku ali...

MAN464

Euro3 je  uvezena je na DU tablice, u HR se može sve sada uvesti unutar EU :)

BVB

The_Dubster

@Marko
Napisao sam Duga promet, a ne Duga tours.

A MAN464 je u pravu - unutar EU nemaš ograničena, hodaju i Euro 2 busevi po potrebi...

obolstrade

Ljaljic turs neoplan cityliner 1116 bijele boje

Marko_BL417


Manas

083 zadnji broj tablica, ima neke čudne alu ratkape. Inace neslavno je počeo rad, ostao je u kvaru danas u Cevljanovicima.

Irizar Century

#644
Mogao bi biti to onaj od KIMa ex. Ponjević
On ima taj zadnji broj tablice
Armin Vučić