Prinove u firmama (2022-2024)

Autor The_Dubster, 05 01, 2022, 10:55:08 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 11 Gosti pregledava ovu temu.

Doki21

Citat: Doki21  u 09 02, 2023, 10:28:17 PRIJEPODNE
Prinova u Balkan Best Bus, Beograd, Neoplan Skyliner Ex. Čazmatrans Vukovar  8)
Evo i slikovno Skylinera koji je u malo drugačijem izdanju nego li je bio u Čazmi ;)


Hvala Aleksu na slikama  :)

The_Dubster

Hvala Igoru za javljanje na fb. Sve jasno :D

Marko_BL417

Kod Teše stigao Cityliner N1216, uvoz iz Austrije, uskoro opširnije

Doki21

#498
Bivši Autotransovac (gbr. 1386) ;)

Marko_BL417

Jeste, samo što EU valjda dozvoljava to da možeš cariniti preko koje god zemlje želiš. Bočac često uvozi autobuse iz Njemačke na austrijskim colerkama

Večeras slike Tešine mašine

MAN464

Arriva kad prodaje autobuse prodaje ih u paketu, s uvjetom da ne smiju biti registrirani u HR, a nitko nema bas potrebe za uzet 20-30 autobusa pa ih kupi Dragan Šabija koji ih drži tamo blizu SLO-A granice ili čak mislim preko u Austriji i eto zasto Austrijske zollke, od tih buseva sto Arriva prodaje od 30 komada bude 5 buseva sto su ok, vecina setre 3 ili starije 4 sa ogromnom kilometrazom i to.

Sve najbolje sa prinovom od srca sa Božijom Pomoći.

:)

Marko_BL417

#501
Pa npr. 415 GT-HD bijela je Bočcu došla iz Njemačke (ex. Hoge Reisen) ali je uvezena na austrijskim colerkama. Valjda jeftiniji uvoz iz Auatrije nego iz Njemačke, a EU to dozvoljava, nemam pojma

A ovaj Tešin je uvezen preko Bukala, Bukal ih je uzeo 4-5 u paketu, sad dal ih je uzeo preko Šabije ili od Arrive direktno, ne znam

The_Dubster

Teša je uzeo Cityliner za koji sam ja prethodno napisao da ide u Marka turs, ali se nešto iskomplikovalo pa je Teša uzeo bus.

Irizar Century

#503
Podgorica

Ahmed slikao

Zejdin tours, Ulcinj

Adriatic travel, Podgorica

Nikeza tours, Ulcinj

Armin Vučić

The_Dubster

Citat: The_DubsterEuro Travel Medugorje je sjajno otvorio novu godinu - stigao je Mercedes Sprinter 515 CDI nadograđen od strane VDL-a. Sliku smo dobili direktno iz kompanije.


nakon Sprintera još jedna prinova

hvala vlasniku što se javio sa slikom na naš fb

The_Dubster

In travel izgleda kupio Setru 417 GT-HD

Marko_BL417

#506
Ne izgleda nego jest, i to redizajn

Uskoro opširnije

FOJNICAPRIJEVOZ

Fojnica-Prijevoz Man Lion City A20 očekuje se još par prinova

Manas


The_Dubster

Konjictrans - VW Crafter iz BL čini mi se ALdemo da ga je prodavao...