Prinove u firmama (2022-2024)

Autor The_Dubster, 05 01, 2022, 10:55:08 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 16 Gosti pregledava ovu temu.

JozoUsora


The_Dubster

Severtrans Senta

Hvala Sejari d.o.o. Beograd na javljanju

The_Dubster

Update :)

- Perla svjetska putovanja, Imotski - još jedan dugački Mercedes Travego, ovaj put bijele boje sa motivima Koloseuma.

- Vijest koja me je lično obradovala - da je Vojska BiH napokon dobila nova vozila i da nećemo više viđati raspadnute Eurobuseve...
Radi se o Iveco vozilima - Crossway i Daily koji je radio Feniksbus iz Novog Sada. Nezvanično, radi se o 5 ili 6 vozila, ali ne znamo još tačno koliko kojih. Uz prethodno nabavljene Craftere, sada je vozni park poprilično respektabilan.

Marko_BL417

Npr. ne daj bože bude neka vojna kriza u državi
Ili treba pomoći stanovništvu u poplavama
Ili u mećavi kao u februaru 2012. kad su sela bila doslovno odsječena od svijeta i bila je angažovana vojska

Jel bi ti slao nova vozila po šumama i makadamima?

Nije džabe Elektrodistribucija zasnovana na TAM-ićima sa dizalicom (sa korpom)

The hicMe

Danas sam bas sreo jednog Dailya, neka neobična svijetlozelena nijansa.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

za sad viđena tri - Sarajevo, Konjic i evo ovaj Mehićev (osim ako nije sve isti), kao i jedan Crossway.

The_Dubster

#396
Iz Čektalo promet su nam se javili sa slikama najnovijeg člana njihove flote - Van Hool Acron T915 2007.god.




The_Dubster

Hanad nam je poslao sliku prinove u Ademex Zenica






jel zna neko čija je ovo nadogradnja, vuče mi na neke Špance?

The hicMe

Wing, imamo par komada stariji generacije u BiH
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

hvala Anelu što se javio sa prinovama





Irizar Century

Armin Vučić

The hicMe

Crni Spinter sa njemačkim izvoznim tablicama parkiran ispred jednog servisa u Klokotnici, 99% sam siguran da je prinova kod Kim/Kalabrija jer sam na istom mjestu vidio prvog 1216 sto je stigao kod njih.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

... bijeli Cityliner 1216 im je napustio vozni park.

a dovukao je Denix nedavno jedan crni Sprinter može biti da je to taj

student55

Citat: The hicMe  u 21 12, 2022, 15:14:20 POSLIJEPODNE
Crni Spinter sa njemačkim izvoznim tablicama parkiran ispred jednog servisa u Klokotnici, 99% sam siguran da je prinova kod Kim/Kalabrija jer sam na istom mjestu vidio prvog 1216 sto je stigao kod njih.

Hazre turs Srebrenik

The_Dubster

Nakon Hrvatske, prvi Volvo najnovije generacije i to model 9700 troosovinac stiže i u Srbiju. Ponosni vlasnik Severtrans Sombor.
Kod nas ako GB kupi, možda ga i vidimo, jer od ostalih teško možemo očekivati nešto tako...