Vanjski serveri za upload slika

Autor The_Dubster, 27 06, 2017, 20:29:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Bzzz1

Ne znam je li se meni cini ili se u zadnje vrijeme kvaliteta Imgura pokvarila.Cini mi se da su slike losije nego prije u odnosu na original nakon sto ih postavim na forum(nakon Autoresize-a).Sta vi mislite?

The_Dubster

ja prije uploada odradim sebi resize i što treba pa tek onda stavljam na upload i uzimam opciju da uploaduje original rezoluciju i da ne dira automatski ništa (90% slučajeva već bude na 800x600)

al to je postimage...

Marko_BL417

#62
Ja obradim sliku u PhotoScape (resize, autolevel i eventualno crop), a smanjim je na 1024x768 (ili manje od 768) i takvu je uploadujem na imgur i do sad je sve ok, nisam vidio da je opao kvalitet?

DWProski

Gospodo, 2018. je godina. Nemamo dial-up da 800x600 predstavlja limit.Ja svoje slike smanjim sa 5184x3456 na 2400x1600 i sasvim solidnom brzinom otvaram sa 10/1 internetom.

m_junuzovic

Izgleda neka nova pravila sa objavljivanjem fotografija na Photobucketu od 1. juna?

The_Dubster

nisam u toku... nakon prvog belaja prestao sam ih skroz koristiti....

šta sad predlažu?

Marko_BL417

Postimg opet povukao sve slike, i ove koje imaju "cc" nastavak

The_Dubster


Marko_BL417


Slavisa

#69
Posto sam primjetio da je dosta slika koje sam juce objavio vec nestalo, ne znam je li do foruma ili do postimage na imgur nece tacno ne znam koji sajt vise da se koristi, jer postimage nije bas pouzdan a imgur nece...
Pa bih zamolio nekog od administracije da sve pobrise sto sam juce postavio, da opet to postavim da se vidi...

Ps. Neka neko preporuci neki sajt

The_Dubster


Slavisa

#71
Hoću sve ću uraditi kako ste rekli, samo preko kojeg sajta jer me postimage vec odavno nervira...

Ps. Ako nije problem naznacicu brojevima kako koju sliku da stavis.

damir050

#72
Imas  stranicu  www.directupload.net  ,Ako budes imao poteskoca  jednostavno Posalji mi  PP

Elvoo01

Probus Sprinter nisam nasao temu za ovu firmu,a ujedno imam i jedno pitanje.
Kad uslikam bus na mobu sve cisto,međutim,kad postavim preko tapatalka ispadne mutno,koja je druga aplikacija pouzdana,jer vidim da postimage cesto brise slike?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk


The_Dubster

ide u ovu temu: https://www.forum.bhbus.ba/index.php?topic=133.0

najbolje je slike na laptop/PC pa onda lagano sve vidiš i radiš kako treba, pa se ne gubi kvaliteta.