Vanjski serveri za upload slika

Autor The_Dubster, 27 06, 2017, 20:29:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

Setra 431 DT, vidio je ja na putu za Srbiju iz Sarajeva

mate

Da izvinite, PB je otisao u rodni kraj, a s tim i sve moje slike na forumima od 2008.godine pa nadalje, sreća samo sto je sve na kompjuteru i USBu...

Milcho

Što se tiče slika na photobucketu, može se do njih doći klikom, a ako po ulasku na stranicu photobucketa bude opet ona info o pretplati, onda F5 refresh.

m_junuzovic

Šta sad sa ovim sličicama za gradski prevoz? Ako nećete koristiti da brišem sa photobucketa.

sniff

#19
Citat: Marko_BL417  u 28 06, 2017, 20:57:58 POSLIJEPODNE
Ja Sniffove slike ne vidim :/


Look again :)

Inače, odlične su ti ove tri, preporod sa fotićem.


mate

Sto se tice Mozille i kod mene ferma, jako bitan dodatak, visegodisnji trud je spasen :D

m_junuzovic

Citat: Marko_BL417  u 07 10, 2017, 14:47:21 POSLIJEPODNE
jel može malo uputstvo kako da se vide slike ;D

Ako koristiš Chrome samo klikni opciju "add to chrome" i to je to. Pretpostavljam da je isto i za Firefox, nema nikakvih instalacija.


m_junuzovic

To je to. Dobit ćeš notifikaciju da je ekstenzija dodana na browser.

The_Dubster

Kod mene je neki dan radila, a sad evo gledam i opet mi se ne vide?

Aleksandar97

Obriši keš u pretraživaču i pokreni ga ponovo, pa proveri. :)

The_Dubster

sad je u redu.... Znači ako se pojavi problem, samo keš čistiti... Hvala

Irizar Century

Pozdrav
Imam jedno pitanje
Meni su u zadnje vrijeme slike nenormalne veličine.neznam radi čega na isti kalup sam slikao i ove zadnje i sve one prije.
Na mobitelu kad se gleda izgledaju normalno dok već kad se gledaju na kompjuteru izgledaju džinovske. Dali je neko imao slične situacije u zadnje vrijeme.
Armin Vučić

The hicMe

I ja imam isto, izgleda da je do tapatalka, treba se samo dopisati ono sirina i visina pa bi trebale biti normalne ja msm
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!