BiH - Njemačka

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 22:06:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nick

Ne mogu reci za broj putnika, iz daleka je, a i zatamnjena su stakla. Sad poslije praznika je isao deker (431DT).
A koja to Kanticeva linija ne funkcionise dobro? Za Hamburg su svakako jedini koji voze preko Passau, vjerovatno su skontali putnici da je najbrze i najbolje.

Surinam

Koliko je cijena karte za Hanover, Hamburg i taj sjeverni dio kod Kantića?

A interesantno je da niko sem njih ne vozi taj istočni dio, sem Berlina.

piksi007

Pitanje za forumaše. Da li ima kakva linija iz Minhena prema Sarajevu/Tuzli a da je u jutarnjim satima.. Ove linije sve što idu vidim posle 18:00

nick

Citat: Surinam  u 25 11, 2018, 21:22:00 POSLIJEPODNE
Koliko je cijena karte za Hanover, Hamburg i taj sjeverni dio kod Kantića?

A interesantno je da niko sem njih ne vozi taj istočni dio, sem Berlina.
Hannover 79€ jedan smjer, 123€ povratna. Hamburg nisam mogao naci cijenu. Oni ja mislim jedini voze i Bodensee regiju.

nick

Citat: piksi007  u 27 11, 2018, 12:56:02 POSLIJEPODNE
Pitanje za forumaše. Da li ima kakva linija iz Minhena prema Sarajevu/Tuzli a da je u jutarnjim satima.. Ove linije sve što idu vidim posle 18:00
Halilovic je reklamirao jutarnji polazak iz Minhena, mislim oko 09:00 sati. Ne znam da li voze.

Manas

Na stranici im pise da idu u 17:00 i 19:30

nick

Halilovic: BiH-Frankfurt, povratna karta 80€ 😂

Surinam

Halilović, Dortmund 100 eura.
Još 2 polaska na dan.

Interesantno.

Jel kod njih kreću 3, odnosno 6 autobusa iz BiH na dan? Za Njemačku, gore za zapad Njemačke?

Servistrans_belmynn

Kantić uvodi uskoro novu liniju. Mostar - Aachen.

nick

Pretpostavljam da je samo produzena linija Jajce-Frankfurt.

nick

Znamo da su svi prevoznici ovih dana imali brdo putnika za inostranstvo. Ali ja bi bas volio znati koliko je Globtour/Touring danas imao buseva za Njemacku, ja mislim 30tak 😁🙈

nick

Nesto gledam, Globtour/Touring, Banja Luka-Minhen povratna karta 34€. Kakve su cijene kod ostalih na toj relaciji, Kantic, Neobas, Optima, Bakic...?

Surinam

Neobas je 88 km u jednom pravcu.
Kantić 60 ako se ne varam. u jednom smjeru.

Servistrans_belmynn

Evo sad sam  gledao na internetu cijene na toj liniji:
Neobas =65€
Bakic =45€
Optima =65€

nick

Uh, zar su tolike razlike u cijeni. Globtour u svakom slucaju dumpinguje. Prije par godina, dok je Bakic imao monopol na Banja Luci, karta bila preko 100€, a gorivo jedno 50% jeftnijie.
Uvijek ista rasprava, al' brate ne mozes za 19€ vozit iz Banja Luke za Minhen, ne moze.