BiH - Njemačka

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 22:06:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.


Surinam

Od 1. Decembra Kantić Line uvodi novu liniju za Njemačku preko Banjaluke.
Ne znam kakve će im biti satnice polaska

Slavisa

U 18:00h iz Sarajeva polazi

Surinam

Večeras, a tek sutra će biti sijaset buseva na granici s BiH.

The hicMe

Zato je tu Belmo da to sve isprati :) pa će se opet naci specijalci kojima je monotono gledat slike sa iste lokacije
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

mate

Jutros za D preko Bos. Broda - Kantić Line 3, Kantić Touristik 2, Jelinak 2 i Usora s 1 busom...zagrijavanje za sutra ;D

nick

Sutra je udarno za jug Njemacke i Austriju, linije bez nocne voznje. Danas ce gledajuci citav dan biti ja mislim najvise autobusa.

Servistrans_belmynn


Surinam


mate

Dopuna - Biss 2 busa, te Globtour 2 busa via BB...
Ostaje još CTS, za koji se nadam da će napraviti pauzu na Tifonu🤣

mate

#190
I zadnja dopuna Njemačke via BB - CTS sa 6 komada, dakle moglo bi se reći da se nadmašilo i staro normalno

The hicMe

Kantic po objavi vozača na fb, 24 autobusa danas
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

APB tri busa, TT osam sudeći prema fb

Surinam

Izgleda da svi prevoznici dobro rade Njemačku.
Jesu praznici i sad je pojačano, ali generalno, svi su super što se tiče putnika.
Očekujem još otvaranja linija ka Njemačkoj a i ka zapadu generalno.

nick

#194
Nikad više ljudi nije živjelo u inostranstvu, a mnoge avio linije su ukinute.
Kantić Line i Livno Bus su najvise ekspandirali po broju putnika. Centrotrans i Trans Turist su se vratili na stare staze uspjeha nakon izleta u Flixbus.
Halilović se slabo spominje, ne znam kakvi su sa putnicima. Bakić, Autoprevoz/Neobas/Golubić i Globtour su se unazadili putnicima.
Kantić Touristik drži konstantu. Kako imaju nekoliko polazaka dnevno, raporedjeni su autobusi na citav dan i nema vise onih masovnih polazaka od 20+ buseva u jednom terminu.