BiH - Njemačka

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 22:06:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

mm123

Juce sam vidio Kantica u BL sa 431dt

Marko NS

Krece ih dosta da vozi , i Srbija Tours krece od 15 juna za nemacku , i dosta ih krece iz Austrije prema ex yu zemljama i pre toga :)

akz

Nitko vam nije krenuo s redovnim prometovanjem i neće minimalno do 15.6.
Ovo sada sto se vozi je sve izvanredni prijevoz i Kantic i Gold i Biss i svi ostali koje vidite, a s tim busevima ne mogu svi putovati, već samo oni koji imaju EU papire (ili radnu dozvolu / vizu ili drzavljanstvo)

Busfahrer

Jel ogranicen broj putnika? I jesu li cijene iste?

Marko_BL417

Ko je 1993. god. (početak marta) vozio liniju od Prnjavora do Minhena zna li neko?

Busfahrer

Bakic je vozio sigurno, a jos je vozila i Nina trans

Busfahrer

Jel voze od 15.06. linije radovno ili ne?
Kod Halilovica pise da voze

Emir18

Zna li neko da li ima neko iz Bosne da vozio direktno prema Wolfsburgu ili Hannoveru?

Surinam

Kantić ka Hanoveru, ali nazovi agenciju i pitaj kad saobraćaju.
Ide i globtour, trans tourist.

Emir18

Zna li neko jel ovo Centrotrans ukinuo liniju za Berlin posto je ne izbacuje na Flixbus app dok za Dortmund,Frankfurt imaju linije koje BissTours vozi

Daniel12

Novi problemi :PUTNICI MORAJU U KARANTIN 1.2k
Bosna i Hercegovina zbog koronavirusa na listi rizičnih zemalja njemačkog Instituta Robert Koch

Emir18

Ukoliko uradis test nije obavezno za pokrajinu Niedersachsen,Sachsen-Anhalt a dok pokrajina NRW nije obavezan karantin uopste,provjerene informacije

Daniel12

Znam,da u Bavarskoj je. Ušla mi policija danas u bus kontrolirati putovnice na mostu(  na gradski liniji Salzburg Freilassing)

Daniel12

Centrotrans malo prije:‼️VAŽNO OBAVJEŠTENJE‼️

Poštovani putnici,

Na osnovu zvaničnih informacija koje smo dobili iz zemalja kroz koje prolazimo tranzitno i prema kojima obavljamo međunarodni prijevoz obavještavamo vas da su sve linije prema EU i Crnoj Gori OTKAZANE zbog naglog pogoršanja trenutne epidemiološke situacije u BiH i uslova koje svaki putnik mora ispunjavati prilikom ulaska ili prolaska kroz neku od navedenih zemalja.

O novim informacijama kao i eventualnim polascima, obavijestiti ćemo vas blagovremeno.

Daniel12

A Kantića so njemci vratili u Austrijo