BiH - Njemačka

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 22:06:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

np_97

I ja se pitam vise je smijesno postalo toliko svakodnevnih polazaka za istu liniju, ii zaboravio si Prosica on ide oko 07:00 ja mislim ..

Dani

Zab sam rec da kanticu nije registrovan polazak iz Sarajeva na liniji Gorazde Dortmund. Sad oni to spajaju nesto Bog ce ga znat

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


nick

Zaboravili ste jos i Halilovica... Kantice linije su preregistrovane na Sarajevo

Marko NS

#18
Ja koliko znam to vazi za Austriju mozda je slicno i u Nemackoj ne sme se imati polazak 24 pre i posle polaska koji vozi jedan prevoznik , ali naravno to se moze zaobici ako se linija produzi npr. :)

Cehajic

Ne kontam tvoj odgovor @Marko NS?

Marko NS

Dani je naveo kako je moguce da iz Sarajeva ima toliko linija za Dortmund isti dan .
Pa sam naveo ali se nisam najbolje izrazio , u Austriji je zabranjeno da neko ima polazak 24 h pre i posle polaska jednog prevoznika , ali se taj zakon moze zaobici ako se polazak pomeri za jedno mesto pre ili ako se linija produzi  :D

Busfahrer

#21
Da li jos vozi Mostar Berlin, zaboravio sam ime prevoznika, ali su bile slike crnog Citylinera troosovinca

I pitanje je da li ce Transturist poceti sa Flixom, koliko vidim Bricic vec ima Flixovu reklamu

Djordje380

Znam da su po raspadu Touringa Bricic i Transturist ostali zajedno,e sad ne znam sta ce se dalje odvijati

Bzzz1

Taj Mostar Berlin je DEU Tours,ja sam ih jednom pokusao kontaktirati ali nisu odgovorili

The_Dubster

DEU više msm da ni ne postoji više, jer su imali nekih problema...

A ja sam čuo da će Brićić ostat vjeran DT, zbog praktičnih razloga i Globtoura... ???

Djordje380

Na radiju sam skoro cuo reklamu svakodnevni prevoz za Njemacku, Union-Bricic u saradnji sa Transturistom,e sad ne znam to za Globtour.

The_Dubster

Jedan čovjek nas je pitao na fb:
Koliko je karta od Dizeldorfa do Sarajeva?

i ako možete da napišete prevoznika na ovoj relaciji, da olakšamo put prema konačnoj informaciji.

np_97

Centrotrans - svaki dan oko 08:00/08:30 iz Dizeldorfa, a cijena karte je 110KM u jednom pravcu.

Bzzz1

#28
Mislim da ide jos Globtour osim cts

nick

Centrotrans
Globtour
Kantic
Biss Tours
Halilovic
Prosic
Svi idu oko 08:00-08:30, cijene u 5€ razlike