BiH - Njemačka

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 22:06:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.


damir050

Sada ce  biti interensantno , na linijama za Njemacku

nick

Citam ovaj registar linija za Njemacku, nije bas najaktuelniji. Pola linija se uopste ne vozi, a i mnogo druge su preradjene.
Generalno gledajuci linije za i iz Njemacke, prevoznici i linije nicu kao gljive poslije kise. Trenutno su najveci dobitnici sami putnici, dok ja licno nisam  previse optimistican po pitanju prevoznika. Morat ce nekad negdje da "pukne"

The_Dubster

Trenutno je zvanični i sa stranice Ministarstva, što opet daje jednu sliku o Ministarstvu :D

zato ste vi, članovi, tu - da dopunjavamo informacije :D

piksi007

možete li mi reći preko srebrenika koji prevoznik osim Kantića vozi za Nimberg, kojim danom i u koliko sati?

Busfahrer

Transturist i Globtour idu srihedom i subotom, moja preporuka ti je Kanticeva linija za Berlin ili jos bolje Hamburg mada nisam 100posto siguran da Hamburg staje u Nürnbergu. Berlin i Hamburg idu vjerovatno bez presjedanja

nick

Hamburg ne ulazi u Nürnberg, ide na Passau.

Busfahrer

Ide Passau Regensburg pa Würzburg sto je brza ruta do Nürnberga

nick

Jest jest, ali linija za Hamburg nema ulaz u Nürnberg. E sad, da li ulaze, ne znam.

damir050

Ako ima putnika ulazi , ako  ne  i ne ulazi

The_Dubster

Dobili smo upit na fb:
Dali znate koja firma ide sa busevima i imaju liniju za Njemacku u mjesto Bad Griesbach im Rottal?

Eh sad, pošto nam onaj link više skriva nego pokazuje trenutno stanje, jel zna neko?

damir050

To je  Drzavni okrug Passau , Eh ko  prema tamo drzi linije  to  je  drugo

nick

Teško da iko vozi baš u Bad Griesbach. Kantić vozi u Passau na liniji Sarajevo-Hamburg, a Passau je nekih pola sata udaljen od tog mjesta.

damir050

#13
Da ne  voz Halilovc

Dani

Ne mogu shvatit nesto...
Iz Sarajeva za Dortmund idu vako
8:00 CTS
8:15 Kantic
9:00 Globtur
10:00 Flix-Biss

Kako je to moguce. 

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk