Božić Konig, Bijeljina/Adelsried

Autor Semir, 18 10, 2015, 20:31:53 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

tomo

#15


Semir


Semir

#18
Gazda Rade nam šalje sliku



tomo


Manas

Kod garaze im parkiran novi Travego, na stranim tablama. Da li je neka privremena zamjena za razbijenu Setru.

Slavisa


Marko_BL417

99,99999% ispomoć, sudeći prema ranijim iskustvima, kad god su NU:SO table na liniji, to je uvijek bila ispomoć ili testiranje.

nick


Marko NS

#24
Bio je skoro novi Tourismo u Beogradu kad su prevozili Folklorase na Folklorijadu.
Ove Setra 516 MD i Setra 516 HD/3 su bili verovatno ispomoc posto se juce zavrsavao raspust u Nemackoj , kao stalnom kupcu EvoBus izadje u susret posto je njihova Setra nazalost ostecenja. Vodi se sigurno kao Testiranje ali je sigurno ispomoc :)
Prelepi busevi i zanimljivo da se Setra 516 MD vidi na nekoj eks yu liniji ne samo Setra 516 HD/3 :)

mate

2.6.19., slikano nekih sat i 15 prije same nesrece na A3 kod Novske


Slavisa

#26
Božić dobija baš zanimljiva vozila na ispomoć
https://www.facebook.com/1561726770785298/posts/2170979383193364/?app=fbl

Marko NS

#27
Jel zna neko da Bozic nije porucio novi bus mozda posto jos uvek imaju vozila na ispomoci ?

Semir

Citat: Marko NSJel zna neko da Bozic nije porucio novi bus mozda posto jos uvek imaju vozila na ispomoci ?
Nije poručio nego je slupao 517HD pa dok je ne urade uzimaju u najam buseve od Evo Busa

Marko NS

Znam da je slupao i da zbog toga ima iznajmljena vozila, ali mislio sam da nije porucio novi posto je proslo 2-3 meseca od tad zato sam mislio posto je prosao duzi vremenski period.