BiH - Srbija

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 21:54:29 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

obolstrade

Izgleda da je Aroma preuzela polazak od CTS u 6:50 iz Sarajeva za Beograd preko Olova Kladnja Vlasenice Milića i Zvornika. Juče ujutro u Sarajevu vidjoh bijelu bovu sa crnim motivima ali je polazak izgleda produzen iz Istocnog Sarajeva krece. Znal neko nesto vise

Manas

#91
Nije tačno. CTS i Lasta i dalje voze tu liniju sa polaskom u 6h. Ta linija sto vozi Aroma je mislim I.Sarajevo-Visegrad, stim da tu liniju vezu za Beograd iz Ustiprace mislim.

Vidjao sam ih i ja sa tablom za Beograd na stanici, al ne znam kako po dozvoli uopce mogu primati putnike u Sarajevu.

The hicMe

Linija je Beograd - Pale ja mislim samo sto nude direktnu vezu tj presjedanje iz Sarajeva i Foče.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

makljen1123

Danas 23.2 u vremenskom intervalu 14.10h do 14.25h su na AS B
Luka  iz Beograda  pristigli prvo Neobas sa 315GT-HD (polazak u 9h) Bočac turs 411HD ( polazak u 6.30h) i ZaM tours sa MAN Lion's Coach (polazak u 7h) sa svega 8 putnika.Tri busa dakle a putnika ni za kombija nema.

The_Dubster

... i kako kupiti bolje autobuse, kako povećati plate radnicima i zaustaviti trend odlazaka?

Busfahrer

Realno polazaka je previse, kao i za Njemacku

Dani

A poznato je da je i februar najgori za poslovanje u ovom poslu

Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk


Manas

Da nemaju zarade vjerovatno ne bi ni radili. Opce poznato je da svi ti prevoznici prevoze putnike izmedju gradova u BiH, vjerujem da u Srbiji to ne smiju raditi iako je kabotaza bila dozovljena prije par godina.

Surinam

Prenatrpano je za Beograd iz BL.
Mislim da je Mrđa najjači trenutno i Pixi.
Bar po onom što sam ja vidio.

makljen1123

#99
 Mrđa i Pixi rade bas dobro.
Polazaka od 6h ujutru do 10h ima 7.
Idu bukvalno jedan za drugim dok od 10h ujutru do 23.30 ima 6 polazaka, pa nije ni cudo sto dolaze jutarnji sa dva tri putnika.

Pogledajte ja sajtu Bas-a koga zanima.

Surinam

Hoće li prvo Bočac pa onda i Smičjić dići cijenu karata za Novi Sad preko Gradiške?

20-25km je pretužno, a cijene goriva rapidno skočile.

makljen1123

Bočac se zainatio dobro,tako da ne vjerujem

akz

Nije vezano za temu, ali kako se krecu cijene goriva u FBIH i RS?
U nas bi moglo bit veselo ako država ne reagira nakon 8.3., čak se spominju najave cijena od skoro 2 eura po litri

Djordje380

U Bijeljini je juče kod Neškovića dizel bio 2.98, takođe i na Brčko Gas pumpi. Na Nisu/Gazpromu nešto jeftiniji, 2.69KM.

Surinam

Smiljić ne vozi za Novi Sad, nema ga na sajtu MAS-A.
Očigledno nisu mogli izdržati bezobrazno niske cijene koje je BT postavio.