The_Dubster

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 20:59:42 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

akz

Mozda glupo pitanje, ali za neupućene sto je to EYOF?
Usput, odlicne slike, sto po danu sto nocne


Bzzz1

European Youth Olympic Festival
Omladinska zimska olimpijada za evropske drzave

The_Dubster


The_Dubster

sa ex-Nussbaum Starlinera do Nussbaum kraljice





The_Dubster

Slike u narednim danima koje ću postaviti su iz Holandije i sa relacije Sarajevo-Mostar-Orebić, pa ako bude nekog zanimala neka slika posebno neka pošalje pp pa ćemo probati naći tačan datum i mjesto slikanja.

Također, vidim da ste se provocirali i malo svađali dok me nije bilo, pa ću se i tim večeras pozabavit :)

Aj Ž!

Slavisa

ove slike sa ceste iz auta jel neko pored tebe vozi ili ti vozis i slikas

The_Dubster

#21
Slikam i vozim.
Ali ne preporučujem svakako. Za nešto takvo je potrebno godina i godina iskustva.
a evo nešto Setra krenula hahahacitibank near me open now

The_Dubster

Prva nova ljubav zaborava nema :D

nadam se uskoro i sa novom naljepnicom da ga zanovimo malo :D

The_Dubster

slike koje sam upravo postavio su slikane u zadnjih 15tak dana na raznim lokacijama. Ako nekog zanima neka slika posebno neka javi u pp pa ćemo naći datum i mjesto slikanja ili što je već potrebno.

Živjeli!

ja5ko

Auu svaka cast na slikama sigurno godinu dana nisam vidio 2 stranice neprocitanih tema. :) :)

Marko NS

Jedno zakasnelo pitanje jel znas mozda dali je ova tirkizna Setra 415 GT-HD dosla iz Austrije od firme Kastler Reisen ? :)
Hvala unapred.

The_Dubster

ja5ko - vjeruj i ja sam poželio da malo vidim terena pa da bude slike, al eto mjere su svuda pa sve trpi....

Marko NS - ne znam, ali vjerovatno jest, jer samo oni forsiraju ovakav stil boje i naljepnica.

The_Dubster

slike koje sam upravo postavio u prethodnih pola sata su slike skupljane zadnjih 20tak dana na raznim lokacijama.
Ako nekog zanima neka javi koja slika kad i gdje je slikana, jer ovako nisam mogao još i to sve pisati pošto sam se jedva nakanio i ovo da postavim. Ne zamjerite.

The_Dubster

Biću malo narcisoidan pa ću post broj 11111 ostaviti u svojoj temi :P