Mercedes Tourismo

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 20:55:45 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Irizar Century

#90
Armin Vučić

Marko NS

Jedan novi Tourismo iz Poljske , izgleda najpopularnije novo vozilo u Poljskoj  :D
Mercedes Benz Tourismo.
Prevoznik:Mercedes Benz Tourismo.


Marko NS

Konacno opet posle duze vremena jedan zlatni Bus od Vege, prelepi Tourismo L sa liftom za invalide.  :D
Mercedes Benz Tourismo L.
Prevoznik:Vega Tour,Ceska.


Marko NS

Od mene jos jedan Italijanski bus i nadam se da ce im sto pre proci ova situacija dace bog. Na prevozu Turista.
Mercedes Benz Tourismo K EURO 6.
Prevoznik:Latemar,Italija.

Marko NS

#94
Jedan prelepi Tourismo L.Simpaticno ime Firme i maskota im je Komarac  :D
Mercedes Benz Tourismo L EURO 6.
Prevoznik:Mückenhausen,Nemacka.


Marko NS

Jedan prelepi Tourismo kojeg sam zaboravio da okacim , hvala izuzetno ljubaznom vozacu koji je dao da uslikam unutrasnjost, ovaj nus vecinom vozi samo Amerikance na Evropskim Turama.Inace retkost je i sto je poseduje manuelni menjac, i Raf je verovatno najveci operater novog Tourisma u Evropi  :D
Mercedes Benz Tourismo.
Prevoznik:Raf Tarns, Poljska.







Marko_BL417

Imenjače odlične su slike!

Zanimljivo je da se niski Tourismo nije pravio u troosovinskoj izvedbi, ali to je popunio Intouro L

Da li se ova dva modela (niski Tourismo i niski Intouro) uopšte još uvijek proizvode zna li neko

Marko NS

Hvala puno Imenjace !
Integro L je bio Troosovinac , Intouro se nije nikad pravio u Troosovinskoj varijanti samo sad postoji kao 13 m izvedba.
Pravi se jos niski Tourismo koliko ja znam ali ne postoji novi izgled ostao je isti kao i izgled do pre novog modela.
A Intouro se pravi jos a Integro je ukinot trenutno od visokopodnih Medjugradskih Autobusa u EvoBusu postoje samo Setrini H i UL modeli koji se od skoro prave u Turskoj u pogonima gde pravio nekada Integro :)

Marko_BL417

Pardon, i mislio sam na Integra, znači niski Tourismo ima u ponudi samo dvoosovinca, a niski Integro je dostupan u obe varijante (i u dvoosovinskij i u troosovinskioj)

Intouro je sasvim nepotreban, ne znam jel se on pravi, on je bio da kažem "jeftinija" turistička varijanta (tipa Jetliner/Euroliner kod Neoplana)

Kako sam shvatio, Integro im dođe kao Setra S 41X UL dok im niski Tourismo dođe kao Setra S 415/416 GT...

Al su zakomplikovali oko tih modela, ni u auto-sektoru nisu ništa bolje, npr. i kupe i džip su jedno vrijeme imali istu oznaku - GLE, pa su džipove sa oznakom ML zamijenili oznakom GLE, pa džip GLS zamijenili oznakom GL ...  ko bi njih pohvatao...

Marko NS

#99
Jedan Tourismo koliko vidim eks Dr. Richard  :D

Servistrans_belmynn


Marko NS

Konacno opet neki Turisticki Autobus a da nije VH od Ötztaler-a ili Setra od Postbusa  :D
Prelepi Tourismo umesto voza na liniji Imst-Reutte, zbog radova na Pruzi. Verovatno jako veliku srecu imaju da mogu to da voze posto osatli nemaju tu priliku da voze.
Mercedes Benz Tourismo EURO 6.
Prevoznik:Anton Specht Reisen, Austrija.

Marko_BL417

Tourismo najnovije generacije u istoj izvedbi (ili je ovo produženi)


Servistrans_belmynn


Marko_BL417

Jesu li se Tourismo 2015. i Travego 2015-16. god. (RHD) proizvodili u Njemačkoj ili u Turskoj?