Temsa

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 20:38:14 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

HD13*

tako je, trebalo bi da je sa DAF motorima

tomo

Touringova linija EU0452 Dortmund - Vinkovci



Marko_BL417

Beogradskoj Lasti stigla prva od 10 Temsi Maraton

Ne znam jel se proizvodi samo u dvoosovinskoj varijanti, ali ekstra bi bilo vidjeti produženog troosovinca sa tom visinom

Aleksandar97

Ne proizvodi se troosvinska verzija, elem stigla je jedna Maraton pošto je prevoznik Duga odustao od nje, treba da stigne pored ove jedne Maraton i 9 Temsi HD12.

Marko_BL417

Temsa se baš popravila što se tiče izgleda  (kao Škoda u automobilima :P :D ) 

Ova nova Safari HD izgleda tu i tamo. Ali upoređujući sa starijom generacijom, pravi je iskorak. Ove Temse Safari HD iz +/- 2008. godine (kakve ima Neobas) izgledaju bar 10 godina starije. Prigradske Safari RD i IC su mi baš ružne. Njihov nasljednik, Temsa LD, mi mnogo ljepše i svježije izgleda.

Isto mišljenje imam upoređujući Temsu Opalin i MD 9

Temsa Maraton je isto lijepa, samo šteta što nema u troax varijantu

Ako već taj model nema troax u ponudi, pitam se zašto nije osvježena Temsa Diamond, vrijeme joj je. Samo masku i zadnji dio da izmijene - dovoljno. (Ne znam jel se uopšte i proizvodi Temsa Diamond još uvijek)

Irizar Century

Diamond se proizvodio od 2003 do 2009


Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Marko NS

Nije Temsa samo na nasim prostorima popularna , postaje sve popularnija u Nemackoj kod Nemackih Prevoznika.  :D
Temsa Safari HD 12.
Prevoznik:A.Richter Oberammergau,Nemacka.

Hare


Servistrans_belmynn


Marko NS

#24
Danas sam imao prvi put u zivotu priliku da se vozim sa Temsom i odma je bila elektricna  :D
Izuzetno zanimljiv bus koji testira firma Ledermair na liniji 2 CITY u Schwazu, mislim da ovakav autobus ima potencijal za manje gradove kao sto je Schwaz gde nije toliko velik broj putnika a Autobus ide kroz sami centar Starog Grada, utisak je izuzetno pozitivan sto se tice samog vozila, udobnosti i voznje jedino je zanimljivo da je dosta bucan kad koci ali za to je kriva verovatno rekuperacija  :D Zelim uspeh Temsi sa ovim vozilom, i moze se reci da su se od svih Turskih Proizvodjaca najbolje snasli u Evropi  :D 
Temsa MD 9 electriCITY.
Prevoznik:Temsa/Ledermair Reisen,Austrija.


The_Dubster

na fotografijama sa predstavljanja ovog modela totalno je drugačiji izgled s vana, ali eto lijepo je da se testira...
ako se ne varam, prvi su turski proizvođač autobusa koji je u test pustio električni autobus

Hare


Servistrans_belmynn


Servistrans_belmynn


Marko_BL417