Neoplan Cityliner

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 18:31:56 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

tomo

#15

The_Dubster

Holiday za moje oči :D


pronađi "uljeza" :P

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster


Marko NS

#19
Evo slika jednog Neoplana Cityliner-a specijalno za ljubitelje Neoplana na forumu.  :D
Neoplan Cityliner Euro 5 EEV.
Prevoznik: Stottmeier,Nemacka.

Sule

Meni osbono jedan od najljepsih buseva ikad napravljen je Neoplan N122 koji je u to vrijeme izgledao veoma moderno zbog cega i danas drzi korak a mnogo novijim busevima. Ja osobno sam dosta vremena proveo u busu na slikama koji je u Livnobusu presao preko 3 miliona km i do zadnjeg dana firme bio u pogonu. Livnobus  u svojem voznom parku je imao 3 Neoplana Citylinera i jednog Skylinera od toga su dva citylinera bili N122/H te treci troosovinac N122/H3 koji je bio specifican zbog svojeg motora koji je bio od Scanie te je on i prvi kupljen.
Da ne duzim vise sa pricom i ne dosađivam sa detaljima tu je par slika jednog od Citylinera dok od ostalih su lose slike pa necu stavljat. Ako nekog zanima vise slobodno se javite ;)

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


The_Dubster

Cijenim tvoj trud i emocije, ali mislim da nema više smisla postavljati tolike slike sa drugih sajtova. Prilično smo svi upućeni šta se desilo sa Livno busom i šta se sve oko njega vrtilo.
i Cityliner je oznaka N116, dok je N122 Skyliner

Sule

Onda izbrisite objave a ja necu vise nista postavljat ;)

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


iLcapitano

Ljudino, postavljaj ti i dalje ne brani niko, u BiH i regionu ima još dovoljno neoplana od muzej primjeraka pa do novog skyliner, uslikas postavis[emoji41] lijep boravak na forumu

Gesendet von meinem SM-J510FN mit Tapatalk


Amer

Zanima me jedna stvar, naravno, glupo je no ako netko zna objasniti, hvala.

U Neoplana Citylinera N116 2001 godište, mjenjač 8 brzina, kao sistem šaltanja 1-3, netko je spominjao pa da li je to istina? Tj. nije šaltanje kao 1-2-3, vec kao cik-cak?  :-[
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

tomo

#25

Irizar Century

N116 Platinum Edition



Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Marko_BL417

Neoplan Cityliner N 1116  i  N 116


Haris Bektic


Haris Bektic