MAN - Turistički modeli

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 18:19:16 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Irizar Century

Stariji Coach


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

The_Dubster

#31
novi Lion's Coach imao prezentaciju u Sarajevu



Manas


The_Dubster

nažalost ne :D
ali mislim da je ipak sve već rečeno o ovom modelu

Manas

Imal bar kakvih naznaka da ce se udomiti kod nas  :D

The_Dubster

ima, ima itekako...

Očekuje se na sjeveru zemlje jedan komad. Mada nisam još dobio info da li je Lion's Coach u pitanju ili novi Tourliner.
Ipak, zamoljen sam da ne izlažem ovakve polu-informacije, pa ćemo sačekati da se sve provede pa ćemo onda objaviti :D

Marko_BL417


The_Dubster

Ovaj model Intercity mi nekako nije dovoljno zaživio na cestama.
S obzirom na multitalent namjenu očekivao sam pravi BUM, posebno s obzirom na cijenu, ali eto... Možda će sada biti bolje zastupljen nakon što je proizvodnja Regio modela obustavljena.

The hicMe

U Sloveniji ih ima poprilicno ali problem je jer su LE autobusi generalno zavladali i tu je glavni razlog slabe prodaje...
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Po meni je opet bolji ovaj od LE verzija posebno za naše balkanske uslove jer ti vozilo radi 5 dana liniju i preko vikenda ga šalješ na vanredne linije što bi rekli sa obrazom, jer vozilo može da ima do 57 obarajućih sjedišta te klimu, pa čak i video opremu.... al eto...

Marko NS

Postbus ima samo jedan Intercity ovde , a ovaj ima 49 Sedista zbog lifta za invalide .
Steta sto ih nema vise dosta dobro izgledaju uzivo  :D

MAN Truck bus

MAN Lion's Intercity je model namjenjen za vožnje tipa Zagreb - Varaždin, Beograd - Novi Sad... Na takvim linijama nebi smio voziti LE jer je LE namjenjen za prigradske linije koje voze do perifernih djelova grada. Oni imaju više sjedećih, a manje stajaćih mjesta.

The_Dubster

#42
Novi MAN uveliko krenuo sa isporukama. Koliko sam vidio prednjači Italija, ali evo i jedan za ukrajinski futsal klub SK Sokol Khmelnytskyi




izvor: fb grupa MAN Lion's Coach

MAN Truck bus

Možda Zagreb kupi jednog novog MANa Lion's Coach. Otvoren je natječaj, a sve izgleda kao da će doći MAN Lion's Coach pošto je ovaj kojeg trenutno imamo je već dosta odradio.

Marko NS

Jedan Man EURO 5 EEV  :D
Prevoznik: Bus-Service Tipotsch , Austrija.