MAN - Turistički modeli

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 18:19:16 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster


Servistrans_belmynn


Bzzz1

Je li ovo slikano kod pumpe u Ćurćića Lugu?

Servistrans_belmynn

Jeste, između Vedrog Polja i Luga

Marko NS

#124
Jedan MAN iz Svajcarske i neverovatno koliko pogresne ratkapne mogu da pokvare izgled autobusa, i bas je spusten dok odmara  :D
MAN Lions Coach C.
Prevoznik:Heini Car,Svajcarska.

Marko NS

Posle duze vremena opet turisti ali ovaj put iz malo dalje Ceske sa novim lepim MAN-om :D
MAN Lions Coach.
Prevoznik:Depo Bus,Ceska.


Marko_BL417

Citat: Marko NS  u 14 08, 2020, 02:16:36 PRIJEPODNE328 na liniji Beograd-Nis  :D MAN Lions Coach.

Meni ovo liči na Lion's Star II...

Marko NS

Pogresio sam nisam neki MAN strucnjak za starije serije   :)

Servistrans_belmynn


Irizar Century

Detalj Lions Coach R07 trenutne generacije

Armin Vučić

makljen1123

Koja je razlika izmedju modelaR07, R08 i R09 ?

Marko_BL417

R07 - dvoosovinac dužine 12 metara (ekvivalent Setri 415 GT-HD i 515 HD)
R08 - troosovinac dužine oko 14 metara (ekvivalent Setri 417 GT-HD i 517 HD)
R09 - kraći troosovinac, dužine oko 13 metara (ekvivalent Setri 416GT-HD/3 i 516 HD/3)

U trenutnoj generaciji postoji model C  (MAN Lion's Coach C)  i to je oznaka koja označava i kraćeg troosovinca koji je dimenziono sličan modelu R09 i produženog dvoosovinca koji je debitovao dolaskom nove generacije.

makljen1123

Hvala na odgovoru.Vidim R08 i R09 dosta lice a slabije sam upoznat sa oznakama ove serije.

The_Dubster

Odličan primjer kako se uz minimalna ulaganja i dobro održavanje i stariji modeli mogu pohvaliti ne samo efikasnošću nego i izgledom


Marko_BL417

Nakon što je Balkan Transport na instagram objavio sliku MAN-a R08 najnovije generacije za FC Leipzig javio se jedan vozač koji kroz par komentara tvrdi:

Autobus koji ispred nema pojacanja za sofera, ukratko lagani udarac pri brzini id 50-60 km na sat udarac u predjelu letve volana, vi ste mrtav i jebem tvornicu u USTA SMRDLJIVA pricam iz osobnog iskustva, borio sam se za zivot iz tog razloga, da sam u mogucnosti finacijski tuzio bi ih do groba AUTOBUS SMECEEEEEE

Operacija, psihijatri, sva moguca pomoc koja postoji su mi pomogli da se vratim u nirmalan zivot ali i dan danas borim se prozivljenim a razlog 56 km na sat, letva volana me je zdrobila, ostali dijelovi autobusa su cijeli od farova na dalje, prisjetiti se toga mucno mi je a o autobusu tog imena mogu samo reci opasnost na cesti

Autobus je UBOJICA NA CESTI....