MAN - Gradski i prigradski modeli

Autor The_Dubster, 10 04, 2017, 18:17:35 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Doki21

Classic 112 na liniji za Trpinjsku cestu  ;)
Hvala prijatelju na slikama  :)


iLcapitano

Nedaleko od glavne stanice u Bad Urachu, pauza


iLcapitano

Gradski prevoz u Konstanz, da ne otvaram temu
Inace star im je vozni park, barem ono sto sam vidio
Ovakav sa prikolicom se isto nekad pojavi kod mene u Reutlingen ali nikako da ga uhvatim

Servistrans_belmynn

Evo jedan perfektni MAN iz mog novog prebivališta


iLcapitano

Sretno kolega, ako te put nanese u Reutlingen i okolicu javi [emoji23]

Servistrans_belmynn


The_Dubster

MAN Lion's Classic - možda i model koji je najprihvatljiviji za naše uslove rada i linije koje obavljaju.



Marko_BL417

Eh evo pitanje - razlika između Comforta (A01) i Classica (A72), šta jedan nudi u odnosu na drugog, koji je bolji (mekši, praktičniji) za vozača, za putnike pretpostavljam da se u Comfortu ušuškanije vozi

SLxx3 (A74) i NLxx3 (A21) - mislim da SL ima bolje oslanjanje, mekši je, dok NL više osjeti rupe na putu (moje skromno iskustvo)

The_Dubster

Iz svog ugla, ne razumijem se u tehniku baš niti u poziciju vozača.

Međutim, ono što mogu reći da je Classic prilino robusniji, a Comfort mekši i trebao bi biti udobniji. Iz perspektive putnika - bolji je Comfort, jer ima i verzije koje imaju turistička sjedišta i dodatne pogodnosti što Classic nema. Ipak je Comfort prethodnik Regiju, dok je Classic nastavio svoj život preko modela A74, koji je kasnije preimenovan u Lion's City sa oznakom A74, da bi to danas bio Intercity LE.

The_Dubster


Servistrans_belmynn


iLcapitano


Doki21

Moja zadnja vožnja kao i slike za ovu godinu su pripale Cityu 405 iz redova ČZM VU, veliki pozdrav od rodje i mene, i sve najbolje svima u novoj 2024.godini  8)


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!