FlixBus

Autor Semir, 10 04, 2017, 11:41:40 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

nick

Sumnjam da bi ulazili u kooperaciju da im se ne isplati. Ruku na srce CTS je bio dobro pao na linijama za Njemacku, zbog kako ih oni nazivaju ,,nelojalne konkurencije", a Biss-Tours je po meni najveci dobitnik u ovoj cijeloj prici.

The_Dubster

pa CTS je nakon bankrota Touringa morao naći kooperanta za Njemačku, a Biss tours je dobio priliku da uđe na tržište gdje nije bio prisutan.
Tako da Biss je svakako pobjednik ove situacije

nick

Danas 3 busa za Njemacku. Do 06.01. karte za i iz Njemacke kostaju 9,99€

nick

Flixbus preuzima Eurolines!

Manas

Zar nije Touring preuzeo Eurolines?

damir050

Vjerovatno je neka fuzija opet u igru

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


The_Dubster

Citat: Manas  u 04 03, 2019, 15:21:43 POSLIJEPODNE
Zar nije Touring preuzeo Eurolines?
Touring je uzeo GB... A Eurolines je ostao da životari jer su svi glavni kooperanti prešli kod Flixa.Tako da sad ova vijest o preuzimanju od strane FLixa i nije neka vijest, s obzirom da je Eurolines sam od sebe na samrti

nick

Ovdje se vise radi o preuzimanju francuske Transdev Grupe, koja ima udjela u mnogim evropskim firmama. To je bivsa Veolia

setra315gt-hd

Evo i od mene malo Flix-a
Duisburg 05.06.2019


The_Dubster

Kakva je situacija sa FLixbusom u EU - jel rade i dalje, kakav je odnos sa partnerima u ovim okolnostima?

U međuvremenu su izbacili narandžastu sa folija i sad su uglavnom busevi svi u zelenom sa natpisom

damir050

Za moj  Grad  Vidjam ih  da ulaze ,Za Ostale  Gradove  ,Ne  bih  znao  Reci

Marko NS

Voze dosta normalno i cak su dosta puni po Nemackoj , samo moze da se primeti da vise voze Cesi,Poljaci i Slovaci linije.

Daniel12

Naši u Munchenu dobili novi raspored. Broj linij se opet smanjuje.
München Innsbruck: utorak i sreda obče nemamo linije
München Zürich sad smo imali u sedmici 35x Munchen Zurich poslje 10.10 samo još 24x

Marko NS

Mozda se i skroz obustavi za Innsbruck posto je Tirol proglasen za Crvenu Zonu od strane Robert Koch Instituta, sami su krivo prvi su poceli sa tim sad im se vraca.

Daniel12

Flixbus ponovno smanjuje broj linij