Avis, Gračanica

Autor Semir, 18 10, 2015, 20:09:16 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

student55


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

ja5ko

Ja mislim da je ovaj ex PPZ,ex Eme

student55


Dani

Emetov je kod trebave

Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk


The hicMe

Citat: student55Zumiraj sta pise na Busu
Momak ako već nemaš šta pametno da napises (sto je u uglavnom slučaj) onda se ne ponašaj arogantno.

Citat: ja5ko  u 22 03, 2021, 15:28:38 POSLIJEPODNE
Ja mislim da je ovaj ex PPZ,ex Eme
To je drugi crveni Regio kod PPZ i on je imao neku grešku na motoru i takav je prodan Emetu da bi u kompenzaciji za Setru završio kod Trebave.
Ovo je prvi Regio koji je stigao, provjerio sam preko mojih slika iz arhive nije mjenjao reg. oznake tako da je 100% ex PPZ
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

Citat: The hicMe  u 22 03, 2021, 20:43:21 POSLIJEPODNE
Citat: student55
Zumiraj sta pise na Busu

Momak ako već nemaš šta pametno da napises (sto je u uglavnom slučaj) onda se ne ponašaj arogantno.

Reče mu momak koji tri posta ne može sastaviti bez cinizma i umjesto odgovora napiše potraži ovdje i pročitaj i sve će ti biti jasno :D ;)
Mehiću, ah da, to se NE odnosi na tebe, pročitaj svoje ranije postove  i poslate poruke i sve će ti biti jasno ;D

student55

Citat: The hicMe  u 22 03, 2021, 20:43:21 POSLIJEPODNE
Citat: student55Zumiraj sta pise na Busu
Momak ako već nemaš šta pametno da napises (sto je u uglavnom slučaj) onda se ne ponašaj arogantno.

Vise slika manje price

student55


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

student55

Cestitam i samo naprjed al nije fer drzati tu ljepu arhivu privatno ,ako si dio ove price fer je da podjelis i sa ostalim

DWProski

Kako je drži privatnom ako je dostupna javno na internetu?

The hicMe

Citat: Marko_BL417  u 22 03, 2021, 21:55:30 POSLIJEPODNE
Citat: The hicMe  u 22 03, 2021, 20:43:21 POSLIJEPODNE
Citat: student55
Zumiraj sta pise na Busu

Momak ako već nemaš šta pametno da napises (sto je u uglavnom slučaj) onda se ne ponašaj arogantno.

Reče mu momak koji tri posta ne može sastaviti bez cinizma i umjesto odgovora napiše potraži ovdje i pročitaj i sve će ti biti jasno :D ;)
Mehiću, ah da, to se NE odnosi na tebe, pročitaj svoje ranije postove  i poslate poruke i sve će ti biti jasno ;D

Vezano za boldirani dio poruke.
Citat: Pravila
4. OSTALA BITNA PRAVILA
4.1. LIČNI PODACI, IMENA I INFORMACIJE
4.1.1 Iznošenje ličnih imena i prezimena u načelu je strogo zabranjeno. Tolerisat će se jedino ako se nekoga želi posebno istaknuti u pozitivnom smislu. Vlastita imena i prezimena u negativnom kontekstu mogu se iznostiti samo ako autor posta iznese vlastito ime i prezime u postu. Ukoliko se to ne desi, moderatori će editovati post. Podaci o vlasnicima prevozničkih poduzeća su dozvoljeni zbog informisanja javnosti i dobijanja tačnih informacija što je i jedan od ciljeva ovog foruma.

Cinizam neću komentarisati, moje postove čitaj i shvataj kako god već želiš.

Vezano za odgovor na tvoja pitanja, konkretno zadnji put pitao si me šta je tu čudno sto Almy i PPZ imaju dodirne tačke ako im je već isti vlasnik. Odgovorio sam ti tako da se vratis na 9. i 10. Stranicu i pročitaš kompletnu diskusiju kako bi čitavu priču povezao i sve shvatio. Ne znam zašto je moj odgovor na tvoje pitanje pogrešan, jesam li te pogrešno uputio ili ti dao krivi odgovor?


Citat: student55  u 24 03, 2021, 19:26:25 POSLIJEPODNE
Cestitam i samo naprjed al nije fer drzati tu ljepu arhivu privatno ,ako si dio ove price fer je da podjelis i sa ostalim
"Arhiva" nije privatna i kako si ti vidio slike tako i bilo ko drugi može. Moj je lični izbor gdje ću te iste slike dijeliti sa drugima.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!


Marko_BL417

Jedan njihov G&S se nalazi na ulazu u Cazin iz pravca Bos. Krupe.

Koliko sam primijetio, nije rashodovan.