Avis, Gračanica

Autor Semir, 18 10, 2015, 20:09:16 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

damir fido

#45
Tuzla danas.

m_junuzovic

Prinova, siva Setra 315 NF, austrijske tablice.

obolstrade

#47
Ovo je prinova



Marko_BL417

Setra S 319 NF, druga u BiH (nakon Posušje busa)

m_junuzovic

Izvinjavam se, bio je mrak pa nisam vidio da je 319.

Dani

Bas me zanima sta ce im ona i kako ce ulazit na ionako usku i skrnavu stanicu. Stonoga od Ze-busa se jedva okretala odnje da bi izlazila sa perona

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


student55

Nebrini nece ona na linije ona ide za dalju prodaju,postali su nesto poput Kalabrije kupe pa preprodaju bosanskim rjecnikom La

FNX

kakve veze ima kolika je, svaki autobus moze izac sa njihove stanice..

Marko_BL417

Druže, pa kako nema veze, pa kad projektuješ npr. garažu za svoj automobil, nije ti isto kad trebaš parkirati npr. Punta i Audija A6

Isto ti tako nije isto da li bus od 12 ili 15 metara treba stati na tu stanicu. Ne znam kakva je ta stanica u Gračanici, ali znam kako izgleda stanica u Budvi ili (još gore) u Herceg Novom. U Herceg Novom troosovinca moraš natjerati na pločnik ispred samog zida stanične zgrade da zadnji kraj ne smeta u prolasku drugih autobusa. Izlazak iz perona je posebna priča, nerijetko je potrebno asistiranje suvozača.  O tome svjedoči sljedeći video:

https://www.youtube.com/watch?v=2CvNEs5R2_M&t=9sv

m_junuzovic

Ja koristim AS Gračanica svaki dan i mogu pouzdano reći da je grozno. Ta stanica je prije bila željeznička i izlaz na put je jedva izvodljiv sa autobusima od 12 metara.

Zamisli situaciju u 6 ujutro i podne: Iza perona parkirani Avisovi autobusi, a na svakom peronu autobus. Vozač mora da izađe sa perona u rikvercu, da se okrene za 90 stepeni i onda direktno izlazi na cestu, gdje napravi nastoj jer je stanica u centru. Ne vidi se na slici ali oko cijele stanice su ograde i na ulazima rampe, što još dodatno otežava vozačima.



Foto: Google Maps

FNX

Kad je mogao od zenica busa ulazit i izlazit bez problema onda moze i svaki, bezze pišete gluposti.

Dani

Sta je moglo bez problema? U mjesecu sam najmanje triput u gracanici na stanici. Putovao i sa stonogom od zenica busa, muka i patnja ziva. I plus sto je cijela stanica ruglo i dno dna. Pocevsi od osoblja pa do higijene, a nikom ne preporucijem ulazak u njihove wc-ove.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


damir fido

#57
Slike od student55.




student55

#58
IZVOR FCB PROFIL AVIS

Semir

#59