Bočac tours, Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor mm123, 24 04, 2017, 17:45:47 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Znala je uskočiti i bijela redizajn

Umjesto ove M47 nekad bude ova sa tablama T25 (siva sa rozim) koja je na Lincu, a kad je ova T25 na autoputu, na Linc ide M47

Ostalo standardno

Beč 516 HD/3
Zrenjanin u 19:50 - 315 GT i 315 GT-HD
Novi Sad u 13:00 - bijela 415 GT i žuta 315 GT-HD
Novi Sad u 09:00 - 416 GT (mada ova nekad zna uskočiti i na polazak u 13h)
Beograd u 08:30 - bordo 415 GT-HD i 411 HD

Mogu ovu preostalu 415 GT-HD crveno-crnu staviti umjesto nekih niskih gore, npr. umjesto 415 GT u 13h pošto ona ima malo lošija sjedišta

mm123

M47 je danas otisla za Bec. Zar u 9:00 ne vozi plava 415gt a ne 416?

Slavisa

Polazak u 09:00h za Novi Sad redovno vozi S 416 GT i tako još od polovine Januara nije ništa mijenjano od tada a S 415 GT je u garaži

mm123

Siva s415gt hd sa zelenim motivima postala redovna na Becu, pa pretpostavljam da je bijela sto je Marko pisao presla na NS autoputem i da ju je Vila zaduzio.

Marko_BL417

#409
Momir, Vila je na petici

MAN464

Maloprije bijela facelift 415 gt hd iz smjera Makarske prema BL ode, dosla je s leđa pe neznam jel su poceli ranije liniju ili je koji povremeni prijevoz u pitanju, u svakom slucaju bus izgleda super. :)

BVB

Marko_BL417

Vjerovatno vanredna vožnja, sezonske u nas počinju početkom ili sredinom 6. mjeseca

Marko NS

Odlicne slike Slavisa i predstava , samo se dosta slika od zelene 415 GT-HD ne vidi , ne znam jel to kod mene ili i drugi ne vide.
Jesu obe dosle iz Austrije ? :)

Marko_BL417

Biće ponovljen upload, došlo je do problema

Gazda Sveto buseve uvozi iz Njemačke pa su tako vjerovatno i ove uvezene iz D, samo na AT colerkama

Slavisa

Popravljeno je, možete ponovo pregledati fotke koje ste propustili zbog tehničkih neispravnosti :)

Hvala Marko NS,  kao što drugi Marko reče Setre su uvezene iz Minhena samo su zoll table Austrijske

Surinam

Jel se zna kad će imati prve nastupe nove setre? Cijenim da će na Wien i Linz, za početak.

Takođe, trebalo bi starudiju sa Zrenjenina promjeniti. Bar gurnuti žutu setru i ovu bjelu 415gt.

mm123

Svaka cast na slikama i svaka cast kompanijo. Ne zna se koja je setra ljepsa

Marko_BL417

Citat: Surinam  u 21 03, 2023, 08:47:34 PRIJEPODNE
Jel se zna kad će imati prve nastupe nove setre? Cijenim da će na Wien i Linz, za početak.

Takođe, trebalo bi starudiju sa Zrenjenina promjeniti. Bar gurnuti žutu setru i ovu bjelu 415gt.

Polako, još nisu ni registrovane :D

Ja nešto kontam da će im prvi polazak biti autoput za NS

A što se tiče Zrenjanina tu su definitivno odabrani najlošiji autobusi, kažu zbog puta, ali ne znam da je put od Novog Sada do Zrenjanina toliko loš

mm123

Ma sta fali 315 gt hd, to su top busevi. Ja bi zucu prebacio umjesto niske za Zrenjanin  a umjesto zuce bi stavio plavu 415gt na NS. Sad svakako imaju dosta viska buseva, npr crveno-siva 415gt hd dugo vec ne duzi neku liniju vec upadne povremeno, sad jos ove dvije stigle. Ima sad stvarno top buseva da se izbace busevi koji nisu adekvatni liniji.

Marko_BL417

Žuta je dobra, ali plavo-bijela a pogotovo 315 GT nemaju šta tražiti na Zrenjaninu

Žutu trojku i bordo četvorku da stave na Zrenjanin, na Beograd sivu prefacelift i crveno crnu i opet im fali buseva da zamijeni npr. 415 gt bijelu, ona im je najgora, što izgledom, što udobnošću. Fali im starijih a očuvanijih četvorki, neće sigurno facelift četvorke stavljati na koridor