Bočac tours, Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor mm123, 24 04, 2017, 17:45:47 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

mm123

Danas opet isti bus u 13 casova. Izgleda da je postao redovan uz Zucka na koridoru.

obolstrade

Jos uvijek vozi niska 315 ka za zrenjanin ja je sinoc vidio na loncarima. A danas aco sa 415 gthd zeleno siva iz beograda za banjaluku imam i sliku postavicu naknadno

mm123

Moja pretpostavka je da ce kad prodaju tu nisku preci zuco na Zrenjanin a jedna od nabavljenih 415ki gt-hd na autoput a 415gt sa autoputa na koridor.

The_Dubster

#363
inače ne radim ovo javno
Citat: Marko_BL417Obzirom da od strane administratora portala nije bilo volje da se prinove u Bočcu predstave na portalu kako je bila dosadašnja praksa, predstavićemo ih u temi


Sve i jedan članak za pomenutu firmu sam ja lično pisao i 90% materijala sam ja morao izvlačiti i pisati bez ikakve asistencije iz firme. Bio je jedino članak o spratnoj Setri korektan gdje sam dobio odgovore na pitanja. Ja imam previše obaveza i previše stvari s kojim kasnim ljudima koji su bili korektni prema nama da bi se sad povlačio sa ovom turom prinova i da pišem članak koji ima smisla na osnovu slika. To ne mogu i neću više da radim.

Slali smo više upita kompaniji koja se oguliša na sve poruke i mailove. I zašto da ja onda pravim pitu od gov*ana? Ne treba mi to. Svima je drago kad se objavi nešto, a niko neće da se javi i da pošalje ono što nam treba za članak.
Ako je tako lahko, uzmi ti napiši smislen članak od 400-500 riječi pa ćemo veoma rado objaviti. Najlakše je druge gurat.

Svaka čast firmi na prinovama, top kao i uvijek.
Tebi svaka čast na slikama, kao i uvijek.

Niko nije nezainteresovan niti ništa slično, nego jednostavno ja neću više da poturam leđa gdje ne moram.

Toliko o tome i svaki idući post na ovu temu će biti brisan, a tvoj post koji bude sa intencijom provokacije će biti sankcionisan.

Surinam

Zna li se kad će na cestu i na koje linije ove setre?

Marko_BL417

#365
Večeras prvi polazak za CG

Bus 1 - spratna Setra, vozači Branković i Aco (Branković je debitant na 431 i na liniji za CG, a Aco je par puta vozio 431 ali i on debituje na Crnoj Gori večeras) - https://i.postimg.cc/3w9MKCmq/20220619-231413.jpg

Bus 2 - setra M47, popravljena je neki dan, vozači Sveto i Suknjaja - https://i.postimg.cc/RCtBtfBW/20220619-231422.jpg

Surinam

Koliko novca je sad povratna karta preko Hrvatske za Novi Sad?

mm123

#367
Citat: Marko_BL417  u 11 09, 2022, 14:15:55 POSLIJEPODNE
Izgleda prinova ex. Kesić



Neocekivana prinova, moglo bi se reci, ali ne i losa. Cestitke firmi. Samo me zanima hoce li za Srbiju ili lokalno

setra315gt-hd

Ta setra nije kod Bocca vec je kod nekog vozača Bocca Mijica. Uglavnom je u privatnom vlasništvu

Marko_BL417

Ali je regana na Bočac, što je dovoljno da ubuduće ide u ovu temu :D

mm123

Zna li se hoce li 416gt za Srbiju negdje ili prigrad?

The hicMe

Za Srbiju pretpostavljam, ima wc samim tim i licenicu za preko 500km
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

obolstrade

Rade li sta one dvije visoke 415 setre sto su zadnje dosle. Ne vidjam ih koridorom za srbiju.

Marko_BL417

Siva je na autoputu a bijela redizajn vozi rjeđe

mm123