Bočac tours, Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor mm123, 24 04, 2017, 17:45:47 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Citat: Marko_BL417  u 02 12, 2021, 18:25:04 POSLIJEPODNE
Na autoputu bi trebala biti siva 415 GT-HD sa rozim detaljima (ona redizajnirana)

Evo i potvrde iz NS - slikano prekjuče na polasku u 17:15 nazad za Dubicu

https://i.postimg.cc/MHggDRJw/IMG-92f37541276cb0652544504567675c6e-V.jpg

Marko_BL417

Danas u Banjaluci izašlo 10-ak putnika na liniji iz BG

Autoput - nisam siguran kako ide ta linija, koliko znam ne ide subotom ni iz Dubice ni iz NS, pa bus petkom kad dođe u NS valjda dvije noći provede u NS i tek u nedelju okreće nazad za Dubicu, i u Dubici isto tako

mm123

Juce, tj u nedjelju vise od pola busa stiglo na stanicu u BL iz Kozarske Dubice, sad ne znam koliko je uslo ljudi u BL za NS. Isla je sivo roza setra. A jeste tako, subotom linija ne ide i vozac ostaje u NS od petka do nedjelje

Marko_BL417

Danas (ponedeljak) za NS autoputem otišlo 20-30 putnika

Ovaj autoput im je jedina linija koja iole funkcioniše, ove linije što idu koridorom su poprilično prazne, u BL često uđe manje od 10 putnika, i to me čudi jer od BL do Bijeljine ima 6-7 stanica a autoput poslije BL ima stajanje samo u Gradišci.

Hoću da kažem, svi koji iz BL idu autoputem, idu u NS jer se ne može tom linijom prevesti od BL do Gradiške. S druge strane, koridorom je osim do NS moguće prevesti se do mnogo više destinacija (Prnjavor, Derventa, Modriča... + Sr. Mitrovica i Ruma u Srbiji), a opet višestruko manje putnika uđe u BL na linije koridorom

Surinam

Petkom i nedjeljom dosta ljudi koridorom bude, iz BL. Vjerovatno je tako i iz kontra pravca.

Jednostavno svako ko ide za Novi Sad iće preko Hrvatske. Još ove cijene karata, a kad nema gužve za 5h stgineš iz BL.

Na ovoj slici bjele setre i Momira, skoro prazan bus na polasku.

Marko_BL417

Juče je bilo 15-20, zabunio sam se

Danas 15-ak

makljen1123

Sve je to lose.Cijena karte je preniska i sam sebi je uskocio u konkurenciju.
Iz BL koridorom uvijek bude od 7do 10 putnika ali najmanje direktnih jer sto bi platio koridorom 40km kartu kad mozes i 20km jos na HR.
Bas me zanima sta ce biti sa Beogradom,mada nece ni biti prva linija koja mu radi u minusu ili oko nule da se vrti.

makljen1123

#307
Citat: Marko_BL417  u 28 10, 2021, 17:00:48 POSLIJEPODNE
Evo i 815-ke u radu, na liniji Banja Luka - Mrkonjić Grad - Jezero - Šipovo, sjedišta ima 27+1. Pozdrav Suknjaji (Milanu), ali i Lovri i Dušku, drugim vozačima sa te linije


Ovo je 818-ka.  Pise naprijed na maski


The_Dubster: Sređivanje citata

Surinam


Slavisa

2.1.2022. Na AS Banja Luka došla crvena (bordo) Setra s415GT-HD sa 27 putnika

Surinam

Jel večeras sa 2 busa BT za Ns otišao preko Gradiške?

mm123

Iz Dubice krenula 431dt, sad ne znam da li je iz BL jos jedan bus isao ili je bila ova dovoljna sama

Dreamwalker

Pitanje za bolje poznavatelje Bočac Toursa :) Zašto većina njihovih autobusa nema ratkape na stražnjim kotačima? Vjerujem da postoji razlog čim su skoro svi autobusi takvi, al eto bode u oči.

Slavisa

Ratkape se skidaju samo preko zime, jer je teško isprati abrazivni materijal (so) sa feluge kod zadnjih točkova.

Slavisa