Bočac tours, Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor mm123, 24 04, 2017, 17:45:47 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Mislim da to ne važi

Zadnje obavještenje za putnike (od 29.8.)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=364761245237180&id=100051099223186

Za sve nejasnoće imate turističku agenciju (kontakt informacije su prisutne na dnu plakata)

The hicMe

Vozili su zajedno sa Panoramom, jedan dan Bocac drugi dan Panorama. Vazile karte kod oba prevoznika. Medjutim sad svako za sebe vozi
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The hicMe

Moram se ispraviti, počeli su opet zajedno da voze. U biti linija svakodnevno prometuje iz/za A.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

Setra S 315 UL-GT table K46-E-976 prodata u Sanski Most, pretpostavljam u Kvim

MB O818 brendiran i registrovan, dobio je table K52-E-115

Surinam


Marko_BL417


mm123

Je li plavi sprinter prodat nekom u BL posto sam ga vidjao na stanici gdje stoje gradski i prigradski autobusi i nema naljepnica Bocac tours?

makljen1123

Veceras Bijela 315 GT HD otisla oko 20h za Zrenjanin i vec oko 23h pristigla u Banja Luku sa iste linije,izgleda da je bila neka rotacija vozila kod Dervente

Marko_BL417

Vjerovatno rotacija autobusa, u Derventi se sreće autobus koji ide za Zrenjanin sa onim koji ide iz Zrenjanin

Citat: mm123  u 12 10, 2021, 00:43:21 PRIJEPODNE
Je li plavi sprinter prodat nekom u BL posto sam ga vidjao na stanici gdje stoje gradski i prigradski autobusi i nema naljepnica Bocac tours?

Aldemu

mm123

Vidim da je Mercedes sivi postao redovan za Sipovo, vidjao sam ga par puta u prolazu iz kafica. Je li ovaj vozac Kicic neki novi posto nisam ga vidjao dosad?

Marko_BL417

Vozio je prošle godine taj polazak u 11:30, onda ga poslije nisam ni ja viđao tako često.

makljen1123

Iz B.Luke u 23h i iz NS u 21h ukinut polazak

Surinam

Tanak je taj polazak bio i prije korone. Iz Novog Sada tu i tamo, ali iz BL debakl.

Marko_BL417

To jeste... Jedva 15 putnika uđe/izađe na usputnim stanicama od BL do NS

Interesantno je da je Zrenjanin mnogo opterećeniji, bar na polasku iz Banjaluke, iako mnogima ne paše termin dolaska u NS, oko 3:30-4 ujutro, to je baš nezgodno

Pored Bočca, u 23h do Bijeljine voze i Mrđa i Smiljić, pa je zato sva tri kubure s putnicima, totalno je nezakonito dva polaska kojima je trasa djelimično ista registrovati u isto vrijeme a kamoli tri, ali to je pitanje za MKT i onog ko je to dozvolio ne uzimajući u obzir zaštitno vrijeme

Surinam

#284
Smiljić više ne ide u 23:00.
Bočac u tom noćnom terminu samo u Prnjavor i Derventu osim BL ulazi.

Zrenjenin je opterećeniji jer po koridoru dosta ljudi izađe, studenata pogotovo.

I iz Srbije je ta linija jaka.