Bočac tours, Banja Luka - Razno/Diskusije

Autor mm123, 24 04, 2017, 17:45:47 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Cehajic


The_Dubster

očigledno starim... ne mogu da se sjetim jesmo li ovog imali na temi dosad?
Kad je stigao?

Cehajic


Surinam

Dakle, da na GpBrod očekujem medio kad se zaputim za NS za koji dan.
Ako ne bude Mrkonjić expres.

Elem, Bočac pordaje 411 i 415gthd sivu, sa zelenim motivima.

Surinam

Samo bi da pozdravim vozača Milana što vozi "media" preko gpBrod za Novi Sad.
Odličan vozač i momak.

Surinam

#110
Citat: Marko_BL417Par slika iz garaže













417 GT-HD ode za Linc, slikano prošlog mjeseca na AS Banja Luka




Vozeli igdje ove odlične setre?Sem ove za Linz.

I jel u planu otvaranje još koje linije?

Edit: Vidjeh da otvaraju još jednu liniju za Linz.

mm123

Druga linija za Linz ce ici sa polaskom iz Teslica :) Takodje, mercedes sa Zrenjanina im je na prodaju

Surinam

#112
Citat: Marko_BL41714.10. krenula linija Teslić - Banja Luka - Grac - Linc

Pozdrav Milanu i Kovjeniću koji su odvezli prvi polazak


Milan, sa GP Brod, što uglavnom radi?

Marko_BL417

Ne nego sin od gazde. Povremeno vozi u sezoni za Makarsku i nekad Linc.

Surinam

Kakav je broj putnika na ovoj liniji Teslić - Linz?
Razmak samo pola sata od prve linije ka Linzu.

Marko_BL417

Gospodin Zlatan Egić je juče nažalost preminuo. Biće teško ponovo pronaći tako dobrog i kvalitetnog vozača kao što je on, jer je na rasporedu bio među glavnim vozačima koji dobijaju najteže linije i vanredne vožnje za inostranstvo i samim tim i najbolje autobuse. Žao mi je što sa njim ni jednom nisam putovao do Novog Sada, ali u i te kako lijepom sjećanju će mi ostati vožnja do Crne Gore 2017. i par puta od Budve i vožnja do Modriče 13.4.2018. i zezanja usput. Iskreno saučešće porodici, Zlaja druže, počivaj u miru!

Lzr

#116
Citat: Marko_BL417


I išao sam i vraćao sam se sa ovom 415 GT, inače ona mi je među najdražim busevima u firmi, već se 4. put vozim na duže staze sa njom (dva puta do NS i dva puta povratku), i stvarno je dobro auto za naše puteve i liniju koju vozi. Evo slika sa pauze na MB Radić, pohvalio bih i grijanje koje jako dobro radi, kad dođeš sa pauze uđeš u topao i zagrijan autobus








Slažem se za bus da je top, jedina mana po meni je što je nizak, pa po ovim našim putevima dosta osjetiš rupe, više nego u ostalim busevima.

Marko_BL417

Da, nju i Mercedesa sa Zrenjanina kad bi zamijenili trojkama GT-HD bilo bi bolje, Mercedes čeka kupca, pa čim se proda biće zamijenjen. Za ovu 415 GT ne znam

mm123

Ma oni kad prodaju merca bice tu neka prinova sigurno, mada vjerovatno na neku drugu liniju a mozda neki stariji ode na Zrenjanin, mozda zucko a umjesto njega nesto drugo dodje, ko ce li ga znati, vidjecemo :D

Lzr

Ako ih je neko vozilo poslužilo, onda je to Mercedes. Mislim čak da je to prvi njihov bus u kojem sam se vozio, još pre desetak godina, tada je vozio liniju Gradiška-Novi Sad. Na Zrenjaninu je konstantan nekoliko godina sigurno, ali nije to ta udobnost kao kod trojki.S 315 HDH/3  je bio moj omiljeni bus i najudobniji, takav bi im dobro došao za Zrenjanin. Medio im je takođe udoban i pouzdan, jedine zamerke Mercu za udobnost i ta niska Setra zbog naših puteva