Setra serije 500

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 22:47:11 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Djordje380

Marko predobre slike,svaka cast!

nick

#121
Sve je super s vana, kao bombona. Ali po meni je skandalozno da jedna Setra nakon 15 godina proizvodnje
431-DT nije u stanju promijeniti unutrasnjost i galeriju. Cak nemaju ni led svjetla, vec obicne sijalice koje izgaraju ko turisti na plazi.

Marko NS

#122
Hvala puno Djordje_380 :)
Nick dole su led svetla ali je zadrzan izgled od Setre 431 DT verovatno ce biti izmena nekih u narodnom periodu , ali po meni ni jedan novi dvospratni Autobus ne moze da joj bude neka veca konkurencija psto se tice izgleda, kvaliteta i naravno posle u post prodaji posto drze cenu.
Zato evo jos dve slike ove prelepe Setre 531 DT posto ti se svidja, jos jednom veliko hvala vozacu.
Setra 531 DT.
Prevoznik:Silbernagel,Italija.


I ovde jos jednom Setra 531 DT u punom sjaju  :D

nick

#123
Jesu na hodniku, na galeriji nisu. Tako je bilo i kod 431ce. Daleko od toga da je ovo los bus, ali malo napretka i promjena za mnogo para.
Ja svakao nisam ljubitelj bilo kojih dekera, to samo za gazdu valja.

Marko NS

Jeste da nije sve savrseno bice verovatno sredjeno jos to sve ali po meni je izuzetan bus. Ja volim da se vozim u dekeru mozda zato sto uvek dole sedim .
Evo od mene jedna prelepa Setra 516 HDH  :D
Setra 516 HDH.
Prevoznik: Johannes Petz , Nemacka.


Marko NS

#125
Evo od mene jedna prelepa Setra 511 HD  :D
Setra 511 HD.
Prevoznik:Hock,Nemacka.

Marko NS

Od mene jedna prelepa zuta Setra 515 HD iz Italije  :D
Setra 515 HD.
Prevoznik:Dellai,Italija.


The_Dubster


Marko NS

The_Dubster ko je testirao tu 516 HD/2 ? :)
Prelepa Setra 515 HD iz Ceske  :D
Setra 515 HD.
Prevoznik: iz Ceske.

The_Dubster

prije će biti da ju je neko rentao za liniju, jer ima Flixbus oznaku linije za Dubrovnik čini mi se... ali premrljavo je kad se zumira natpis

akz

#130
U trenutku slikanja - S516 HD je bila na testu u Hiems Travelu te je vozila liniju ZG - DBK...

Marko_BL417

Setra S 516 HD  -  instrument tabla


Marko_BL417

Jel moguće da nema ni jedne 531 DT na www.mobile.de ili ja ne mogu naći?

Irizar Century

Ja skoro svaki dan uvijek prelistam sve internet oglasnike za autobuse

PIK,Njuškalo, Polovne Automobile, Autoline, Mobile.de, Bushandel.pl , Car.gr , Man Top Used , Bus Store i slićno, a Setru S 531 DT sam u oglasima vidio negdje početkom ljeta a prodavao ju je Omnibushandel Mario Röttgen (link sam bio postavio na forum) i nakon dvije sedmice je izbrisana iz oglasa (vjerovatno prodana).



Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Bzzz1