Bundavica, Tuzla

Autor Semir, 18 10, 2015, 20:05:22 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Setra S 519 HD na liniji Štokholm - Kotor Varoš (koop. sa Adriatic Buss), snimljeno danas u Banjaluci

https://www.youtube.com/watch?v=Icmq9hr3Sa0

Surinam



Marko NS

Odlican snjimak imenjace  :D
Steta sto samo 3 ovakve lepotice imaju u eks ju zemljama.

Daniel12


Marko NS

Da App 2 i Bundavica 1, samo 3 postoje zato sam napisao da je steta sto ih ima tri samo.

Daniel12

Ja mislim,da je kriva i cijena. Nova 519 hd košta od 400.000 nadalje

Marko NS

Jeste 30.000 € je otprilike razlika izmedju nje i 531 DT a ipak moze stati 22-23 sedista vise ako su oba busa opremljena sa 4* sedenjem.( zavisi gde se stepenice stave u 531 DT)
Za sad ih najvise ima u Spaniji kod Alse i ima ih nekoliko u Slovackoj kod Turancar-a. :)

mate


mate

Odlično raspoložena ekipa jutros za Wien


Marko NS

Svaka cast na slikama Mate i na trudu po tom snegu , mogle bi malo i bosanske kolege da budu vrednije za praznike je bilo dosta buseva za slikanje bas.

mate

Druze hvala, potrefilo se eto jučer - i snijeg i gužva - meni idealna kombinacija za slikanje.
Volim ovakve dane kad je gužva i kad budu duža čekanja na granicama, onda mi ide fokus na buseve koje nemam priliku svakodnevno vidjeti, a ekipa iz Bundavice je uletila u kadar ;) Još samo da je bio jači snijeg mislim da bi i slike bile efektnije, ja sam jedan od onih koji bi radije napravio 20 snježnih slika, nego 100 po sunčanom vremenu :D

A što se tiče kolega u BiH, linije su bile vjerojatno pojačane, a vanlinijski prijevoz je ugl. išao prema zimskim centrima, što je nešto i Belmin slikovno dočarao...Samo da se vrati nama staro normalno, pa i da krenu i razni izleti kako je bilo 2019. godine, mislim da ćemo svi biti puno aktivniji.

Marko NS

Verujem ti posebna je draz slikati po snegu , ovde nema buseva uopste osim gradskih jedino direktno u firme da se ide da se vide kako su odjavljeni , tesko da ce ista bolje biti do jeseni uvode sve jace mere i jos manje ce naroda da putuje. Nadam se samo da nece biti mnogo stecaja posto ce ovo potrajati nazalost dovoljno je otici na mobile.de nekad ceske,poljske i slovacke firme sto sam slikao ovde skoro cele vozne parkove prodaju.

mate


Busfahrer

Koju sad oni liniju voze za Svedsku, vidio sam ih sa 519HD sa prikolicom cini mi se da pise na tabli Kotor Varos?
Ranije su vozili Tuzla Uppsala preko Orasja