Bundavica, Tuzla

Autor Semir, 18 10, 2015, 20:05:22 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 13 Gosti pregledava ovu temu.

Marko NS

#15
I ja sam primetio da Setri 500 plava boja odlicno stoji uz jos nekoliko.
Jel ima neko sliku da je vidimo  :D
Jel jos neko prinetio kako su bas popularne postale Setre 516 HD dvosovvinke na ovim inostranim linijama  :D
Jel i druga Setra 516 HD isto ?
Hvala unapred .

obolstrade

Ja sam je vidio kad je dosla. To je bilo u utorak ili srijedu. A boja je plava kao more

The_Dubster

Citat: Marko NS  u 31 07, 2017, 01:53:07 PRIJEPODNE

Jel jos neko prinetio kako su bas popularne postale Setre 516 HD dvosovvinke na ovim inostranim linijama  :D
.

Pa zašto ne bi bile popularne, kada su modeli 416/3 ili 415/3 postali nepotrebni, jer se plaća veća putarina zbog osovina... Ovako su dvije osovine a više kapaciteta i za putnike i prtljag. Ista stvar i sa Cityliner HDC/Lion's Coach C koji je po meni baš onako višak....

Nadam se da će neko prošetati do garaža Bundavica i zamoliti za dozvolu da se uslikaju vozila, jer su stvarno prelijepa :D

A mislim da će sada da stigne 517 HD

Marko NS

Jeste svakako dosta povoljnija Setra 516 HD /2 i u nabavci a o ostalom da ne pricamo . Ali sto je zanimljivo da Firme sto voze Turizam imaju vise Setri 516 HD / 3 barem sam ja to primetio.  :D
Super ako je druga Setra 517 HD i nadam se da ce se odluciti za nove ratkapne posto su bas lepe  :D

The_Dubster

Ipak će izgleda biti 431 DT ova druga...

A troosovinske verzije za liniju se ne isplate zbog češćih plaćanja putarine koja ovisi od broja osovina, a jedna dodatna osovina ti znači i manje mjesta za prtljag tako da...

Semir

Stigla je još jedna Setra S 516HD/2.
Očekujemo poziv od vlasnika za slikanje i članak o prinovama

Marko NS

#21
Semire jesu stigle 2 Setre 516 HD/2 i nova Setre 431 DT ? Ili su 2 Setre 516 HD/2. Jesu 2 plave ?
Nadam se da ce vas uskoro zvati da vidimo buseve  posto je ipak BH BUS najbolji od medija iz Bih zato  :P
Hvala unapred  :D

Irizar Century

Setra jucer na GP Macelj u suprotnom pravcu išao Tourliner


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

damir fido

#23
Dobio sliku.



A ovu sam ja u junu-kraljevi :D


damir fido

#24
Evo malo bolje,isto preko štele.






Marko NS

Odlicne slike  :D Na koju liniju ce ici noviteti :)

Djordje380

Prije jedno dvije-tri sedmice sam je vidio na liniji za Bec.

mate

#27
 8)


obolstrade

#28

Marko NS

Jesu dosta 3 vozaca ili ipak treba 4 na toj liniji.
Hvala unapred.