Autobusi sportskih ekipa

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 22:16:38 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.


Marko_BL417

FK Radnik Hadžići danas u Banjaluci, može li se ustanoviti odakle im je ovaj Royal stigao? Ima plava sjedišta u dvije-tri nijanse sa tamno-plavim tačkama








The_Dubster

al najjče natpis iz kućne radinosti - ISUZI hahahahahaha

The hicMe

Slikao sam ga i ja, iz teme o nepoznatim vlasnicima post #217
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Mislim da je ovaj Isuzu generalno prodan nov nekoj firmi u Mostar koja ga je koristila za prevoz radnika, a onda su upali u neke probleme pa je bus prodan.

mate


Marko_BL417

#141
Citiram člana koji je ranije skrenuo pažnju da neki busevi nisu vlasništvo sportskih klubova nego prevozničkih preduzeća i to što su im neki busevi u bojama nekog kluba apsolutno ne mijenja gore navedenu činjenicu

Citat: akz  u 03 07, 2019, 16:09:04 POSLIJEPODNE
Bus nije u vlasnistvu NK Varaždin, već ga samo vozi, vlasnik piše ispod vozača i na vratima...malo čitanja nije na odmet...

Za Slabokontove, bus iz prethodnog posta je u vl. Čazmatransa a uz to autor duplira postove i slike napravljene u isto vrijeme ali iz drugog ugla postavlja u više tema - nije protiv pravila ali nije ni poželjno, pogotovo od dugogodišnjeg člana više foruma. Inače sve pohvale za trud i doprinos na forumu i hvala ti što si se vratio kod nas :D

Elem vratimo se glavnini, da li da poslušamo kolegu akz i buseve čiji su vlasnici prevoznička preduzeća prebacimo u  teme prevoznika?

mate

Da se prebaci svaki taj bus, onda bi ova tema imala jedva 2 strane...

Nadalje - treba nekad čitati s razumijevanjem - kolega akz je napisao da bus nije u vlasništvu NK VŽ, kolega nije napisao Irizaru da treba njega staviti u Bagerkop, nego je samo natuknuo da nije striktno bus od NK VŽ.

E, sada ako nekome ova fotka smeta, što je izgleda ovdje u pitanju - neka moderatori slobodno obrišu istu, najmanji je to problem. Molim ostale kolege da daju svoje mišljenje.

The_Dubster

još jedna komplikovana situacija...

Marko je u pravu da autobus nije od kluba, ali je i mate u pravu da bi onda tema imala 2 stranice.

Ja predlažem da stanje, radi aktivnosti teme, ostane ovako, ali uz neko umjereno postavljanje i ne toliko forsiranje vozila kao npr ČZM i NK VŽ.

mate

Definitivno kako bi se reklo mač s dvije oštrice, jer svima je poznato koliko sportskih kolektiva ima baš svoj autobus.

Čak ni jedan Bayern nema striktno svoj autobus, nego su to sve autobusi od Autobus Oberbayerna.
Ovaj konkretno od Vukovara je jučer radio liniju, a danas vozi te nogometaše u ZG na sutrašnje gostovanje, tako da možemo reći da je danas u svom sportskom izdanju ;D

Irizar Century

Jastrzębski Węgiel

Ljetos na Makarskoj Rivijeri

Armin Vučić

Marko_BL417

Sad sam obletio temu, nema puno postova za prebaciti, možda bi otpale 2-3 stranice

Ali kako god odlučite, što kažu dogovor kuću gradi a nesloga je ruši :D

mate


Hare

Ex M 97 tours
Ženski odbojkaški klub "Igman" Ilidža.


Marko_BL417

Ko vozi FK Sarajevo
FK Željezničar
FK Posušje
FK Sloboda Tuzla  (ona setra 416 je valjda FK Tuzla City)
FK Igman