Croatia Bus, Zagreb - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 21:21:35 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

The_Dubster


CROATIA BUS
društvo s ograničenom odgovornošću za promet i turizam
Marina Držića 4
10000 Zagreb
Hrvatska

www.croatiabus.hr


Tema namjenjena za novosti i diskusije vezane za ovu kompaniju.

sniff


sniff

Ovaj zadnji je imao i cijeli bok prefarban u sivo.  ???

sniff

Dobar ulov, ovaj Barbi GenesisHDH je izgleda prinova(možda i promjena rege). Inače, isto imaju jednog "novog" , ZG-4522-GJ.

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

stara vozila i loše održavanje itekako dolazi na naplatu....

Skoro sam gledao baš neke podatke vezane za njihove Volve u BiH i da se iznenadiš kad vidiš koja su godišta... Ali malo boje i laka čuda rade..

akz

Uz to i se jos nadoda da im je vecina buseva non stop u pokretu, tako da se i ispravnost dovodi u pitanju i nazalost na toliki broj buseva i linija svakodnevno, normalno je ocekivati probleme malo malo, al opet je previse da u 2-3 mjeseca na par buseva dode do pozara...postavlja se pitanje odgovornosti i same CB/GT radione i majstora...

Manas

Pa ovaj Volvo bas i ne izgleda staro. Al stoji to da ako se vozila ne gase, vece su sanse da dodje do slicnih incidenata.

Slavisa

Citat: Semir  u 13 08, 2019, 08:17:40 PRIJEPODNE


CROATIA BUS je velika kompanija ali imaju losa vozila jer se puno voze a i vozači nevode računa.

Moj otac kad je vozio bas ovog volva sa semirove slike je sa njim odradio dve ture Split-Dubrovnik i u ta dva polaska mu se autobus pokvario tri puta
I kad ih nazovu u firmu i kazu da imaju kvar, oni kazu zavežite to malo žicom može to tako dalje, a kad se otvori poklopac motora na sto mjesta ima privezanih žica i onda nije cudo sto im se autobusi zapale

tomo

Što je to bre Đukić, pun za Prijedor ili možeš nekako objasniti liniju? Neka sezonska ili?

mate

Bre Đukić brate i Croatia Bus - do prije par godina nezamisliva kombinacija  ::) i, da isto kao Tomu me zanima kakva je to linija, posto dosad nismo imali priliku vidjet...

AmiiAminM

Donedavno su bile dvije table u busu, Ploče-Prijedor i Split-Jajce, ja mislim da su spojili te dvije linije i produžili do Dubrovnika (sezonski moguće).

Daniel12


Manas

Otkud to da Zelenika ide u Flix kad imaju Touring?

Daniel12

#14
U flixevo aplikacijo okucaj Zagreb Mostar recimo 16.6  i nutra stoji da linije vozi Croatia bus.