Golubić, Kotor Varoš

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 21:12:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Safari IC



Regio, koji je stigao nedavno







I Van Hool A360 koji je stigao ljetos i u međuvremenu ofarban u njihovu smeđu boju















Pozdrav vrijednom vozaču, koji se brine o svakom autobusu kojeg zaduži, pred svaki polazak ga očisti. Kaže da je ovaj Van Hool ekstra autobus za grada i prigrada, malo troši, a dobro vuče. Ima odličnu klimu i grijanje. 33 sjedenja, 50 stajanja, 2006. godište. Ex. Postbus. Volvo 8700 nije više u firmi.

The_Dubster


Marko_BL417

Bio je u Klašnicama na nekom remontu, poslije toga ne znam

Controller

Mala ispravka za Van Hool. Nije ofarban u tu boju vec je takav kupljen, mozda to neke buni jer postoje Postbus u Austriji (zlatna boja) i Svicarskoj (zuta sa crvenom linijom). U zadnje vrijeme je primjetno da Autoprevoz/Golub dosta nabavlja bas te zlatne buseve iz Austrije. Volvo je imao neki problem cim su ga nabavili, sjecam se da je bio bas trom kad krece iz stopa i da kad prodje kroz ulicu sve grmi koliko je bucan bio.

Marko_BL417

Moje slike od ljetos, iz baze u Kotor Varoši:

Citat:




Znači ako ovaj nije prefarban u smeđe, onda su nabavili 2 komada, jednog žutog i jednog smeđeg

Hvala na ispravci !

Marko_BL417

I najmanje jedan Conecto je prefarban iz plave u smeđu boju, po boji izgleda identično kao gradski Van Hool uslikan 5 postova iznad

setra315gt-hd

Kupljen je i turistički Van Hool prosao neko vece na liniji za CG zajedno sa setrom 416 GT-HD. Nisam uspio vidjeti o kojem se modelu radi

Marko_BL417


mate

Izgleda da im je u VP stigao i neki Vanhool, danas je na BG - BL (via Bos.Brod), meni je dns uteko

Slavisa


akz

Mislim da je T16, eno ima kod na FBu Autobusi.org slika...

mate


Marko_BL417

Jablanica, 30/31.8.2019.



AS Banja Luka, 15.9.2019.  (radi preglednosti evo sve u jedna post, zna li neko godište i broj sjedišta, ima li negdje link sa oglasnika)























Pozdrav vozačima! Jel ovo prvi Alicron u BiH?


The_Dubster

Znamo, slikao ga Marko, tema Prinove