Smiljić company, Laktaši

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 11:47:42 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Busfahrer

#105
Dali ce i dalje povratna biti 20KM? ;D

makljen1123

To pitanje je za temu Bocac turs.Smiljic nije ni prvi spustio cijenu.
Kakva drzava takav i zakon.

mm123

Pa spusteno je da Smiljic izbaci iz igre tako da je pitanje vremena kad ce se vratiti na staro

Busfahrer

#108
Da li ce se vratiti na staro ili ce biti jos visa? Ako se dobro sjecam po forumu, ovo nije jedini slucaj, mislim da je CTS radio tako nesto za Bugojno

Surinam

Mislim da je Smiljic privremeno zatvorio liniju, sumnjam da je za vijek vijekova ukinuta.

A mislim sigurno ce karta biti visa, ne isplati se za 20km za Novi Sad.

The hicMe

Međunarodna linija Banja Luka - Novi Sad povratna 20KM a npr na Bugojno - Bijeljina povratna je 67KM. Bravo Bočac, bravo. Aplauz.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Servistrans_belmynn


Servistrans_belmynn


Irizar Century

Armin Vučić

The_Dubster


Marko_BL417

Večeras za HN, pozdrav posadi - Stojanu, jaranu iz Bočca i Drašku, prvoj violini ove Setre već 10 godina :D


makljen1123

Ima ovdje izgleda prinova,   bijeli Turizmo ,nema natpise Smiljiceve ali radi liniju Prnjavor-Herceg Novi i kod njih parkira u garazi pa pretpostavljam da je rijec o prinovi.

setra315gt-hd

To je iznajmljen bus od strane Big tursa posto je njihov man u defektu pa nema cime linije voziti

Irizar Century

#118
Vozi li Starliner ikako ?
Armin Vučić

makljen1123

Zna li se ciji je to bus?

Nelogicno mi je da ga Big iznajmljuje i da je kod Smiljica na parkingu.
Plavi Man jeste bio u defektu ali tu su njegova jos tri busa ,a za dve linije koliko sad trenutno drzi potrebna su mu dva vozila.

Starliner nije kod njega u garazi vec duzi period,ali ne znam na kome je sad taj bus.