Smiljić company, Laktaši

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 11:47:42 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

mate

#15





The_Dubster


Semir


Surinam

Za svoj prvi post, da pohvalim agenciju "Smiljić", često sa njima putujem za Novi Sad, popodnevnom linijom, u 16:45 iz Banja Luke.

I zanima me, šta je bilo sa njihovim Neoplanima, zlatne boje, ne vidim ih nikako da bilo gdje voze?

Semir

#19
Prodati su jedan je u Duga Tours otišao tačnije dvosovinac, dok je drugi u Posušje Bus/Laguna Tours

The_Dubster

Ovaj što je u Posušju prvo je bio u Aquarelle Međugorje pa je onda otišao za Posušje

Mladen APKD

Setra 415HDH dobila nove tablice O49-A-847 ;)

Irizar Century

Gdje je završio ovaj Mercedes ?

Jedino se pojavljuje na ovoj slici AS Sarajevo nigdje drugo.



Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Mladen APKD

Na starom forumu a i na Autobusi.net je bila slika i objava da je prebacen na BG table, tako da je mozda u Srbiji pronasao novog vlasnika!

Surinam

Dobih odgovor da voze i dalje za Novi Sad i Beograd, dakle nisu prodate linije, za autobuse ne znam.

mm123

Neoplan im je razbijen koliko vidim na piku i nece se praviti, setra s315hd je razbijena jos ranije i bas me interesuje da li je napravljena. Uglavnom sam na NS vidjao Temsu i crnog Neoplana, na BG vozi Man i vozio je slupani neoplan, mozda je euroliner uletio umjesto njega

setra315gt-hd


Surinam

Za Novi Sad je išlo sve, od dabldekera, "zlatne" setre, temse, setre 315....

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

mm123

Jeste vozilo sve al najcesce su bile s315hd i temsa, neoplan crni isao dok se temsa pravila a zna vikendom uletiti jer je troosovinac, a sto kazes znaju i zlatne setre isto nekad uskociti