Globtour - Razno/Diskusije

Autor Semir, 18 10, 2015, 18:49:49 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 13 Gosti pregledava ovu temu.

Busfahrer

I kad neko kaze dobro popunjeni?
Pa na 50 putnika imaju 1500eur?

The hicMe

Citat: Servistrans_belmynnBarbi zadužen za prijevoz đaka u selima Fojnice.[img width=800,height=600]https://i.imgur.com/cDjtch3.jpg[/img]
Koja je logika da ovaj vozi po Fojnici a da 8700 ide na liniju za Split?
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Mislim da je ovaj Barbi na haman trećem milionu, tako da eksploatacijski gledano, on je odradio svoje.
Lakše je kad se ovaj bus pokvari u okolini Fojnice, nego na autoputu negdje prema Splitu, ako me razumiješ ;)

Manas

Ofarbali su one prigradske Volvo buseve, jedino nedostaje natpis Globtour sa strane.

Surinam

Jel prolazi linije Neum - -Wien kroz Banja Luku?

bake


Marko_BL417

Ne znam da li uopšte postoji linija Neum - Beč, a postoji Neum - Dortmund i ona ulazi na AS BL

nick

Linija postoji vec dugi niz godina, jako je popularna kod studenata Neum/Mostar-Wien. Ide svaki dan,
Mostar-Sarajevo-Zenica-Doboj-Brod

piksi007

Pozdravljeni forumaši. Da li tko zna da li bude popunjen bus na relaciji Minhen - Tuzla?

nick


Bzzz1

#55
Citat: The_Dubster  u 24 04, 2019, 19:35:31 POSLIJEPODNE
neko zna tačan tip i model?



Renault Scooly

The_Dubster

svaka čast.... Koliko znam ovo je jedini u BiH?

Slavisa

Je li globtour ima svoje taksije za razvoženje putnika, jer sam vidio RENAULT SCENIC (novije generacije) na gepeku i sa strane malim slovima piše globtour ima na tablicama pocetak TA (SKRAĆENICA ZNAČI TAKSI) a ono na krovu što svjetli (ne znam kako se kaže) nema

The hicMe

#58
Vjerovatno taj privatnik razvozi putnike npr iz BL do Prijedora i obratno ako ta medjunarodna linija ne prolazi kroz to mjesto, nesto slicno i Badnjar radi sa Sprinterom 8+1. Nadam se da si shvatio na sta mislim.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Slavisa

Znam sta hoces reci, ovaj je dosao do mog sela koje je daleko 20km od BANJA LUKE