Jugoprevoz, Bileća

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 11:35:43 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Manas

#15
Voze cesto i sa Setrom. Mislim da je to kooperacija za Europetrol. Prije je radio i Centrotrans sa njima.

Marko_BL417

Ne znam da sam Centrotransa ikad viđao na BL-Trebinje, a ni Euro Petrol Oil

Na drugoj liniji prema Trebinju, mislim Bijeljina Trebinje, je kooperacija te tri firme (mislim čak i 4 - Semberija, Euro Petrol Oil, Centrotrans i dal Lux Travel Trebinje)

OT ali danas je Sprinter na liniji Prijedor - Pula. To je jedna od najdužih linija (oko 510 km) na kojoj sam vidio kombi. Ako izuzmemo Lazaro na liniji BL - Doboj - SA - Nikšić - PG - BD - Herceg Novi (malo jače od 600 km), van sezone svaki vikend je Rapido, ali tu veliki autobus nema šta da traži. Prijedor - Pula ima mnogo više stanica (BL, Gradiška, ZG, Karlovac, Rijeka i dalje Istrom). Ne znam vozi li cijelu liniju ili se presijeda negdje u ZG, al eto.

The_Dubster

Ovo je nekadašnja linija Ušće prevoza, pa ju je vozio kratko Lux Travel, pa je on prepustio polazak Jugoprevozu

Busfahrer

Najduzaq?
Pa Muric i Ponjevic voze Frankfurt, a ima ih dosta koji voze Austriju mislim na prevoznike sa linijom ne na 8+1
Ne znam na sta je spao taj prevoz da se vizi sa Sprinterima

Manas

Vjerovatno sam zamjenio te dvije linije. Uglavnom cesto Setra bude, nekad i Euroliner.

Servistrans_belmynn


The hicMe

Zašto nisu prebačeni i postovi #13-19, to je diskusija vezana za Adnanovu sliku?
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

vezano je i za njihovu liniju koju su održavali/održavaju i dalje i spominju se njihova vozila.

Ukratko - bezveze tražiš dlaku u jajetu. Opušteno.

Slavisa

Nepoznata prinova jutros u Banjaluci





Irizar Century

Armin Vučić

The_Dubster

ovo je pretpostavljam stiglo nedavno?

Servistrans_belmynn


The_Dubster