Autoprometno poduzeće (APP), Požega - Razno/Diskusije

Autor tomo, 09 04, 2017, 11:33:28 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

tomo



Autoprometno poduzeće d.d.
Industrijska 14
34000 Požega
tel.:+385 34 273 103
www.app.hr


Tema namjenjena za novosti i diskusije vezane za ovu kompaniju.

Marko_BL417

#1
Citat: mate  u 24 05, 2017, 20:17:53 POSLIJEPODNE

Ne znam, ali meni je ljepši bio u onoj boji. Bijela boja Starlinerima II ne stoji. To je kao da vidite Audi A8 u bijeloj boji, ne stoji jednostavno..

P.S. Rođo ne duži više ovoga, otišao je iz firme, dao otkaz, sad vozi kamion (ili šleper) :/

mate

Ajd da se i ja s necim slozim s tobom - stara shema puno bolja ;D

A sto se tice odlazaka vozaca, nista cudno, u APPu se događa masovni odlazak vozaca, plaće su im dobrano srezane, tako da njih dobrano pogađa nestasica vozaca, vecina kvalitetnih majstora ili je otisla ili je na odlasku


Marko_BL417

Koji je razlog da zaobilaze TopClass Setrine modele? U čitavom voznom parku imaju samo tri TopClass Setre i to sve tri su 411 HD.

Cehajic

Uzmes u obzir broj autobusa i cijenovna razlika, pogotovo ukoliko uzimas novo auto i dobijes odgovor.

matej


akz

#7
Citat: Marko_BL417  u 06 03, 2019, 13:56:46 POSLIJEPODNE
Na nagovor Semira, sve buseve sa trocifrenim garažnim brojevima koje sam sinoć postavio u temu Autotrans prebacujem temu APP, iako svi ovi dole autobusi imaju malu naljepnicu Autotrans Rijeka.











Druze banjalucki, donekle ispravno ali ne u potpunosti...prvi bus nema veze s APPom, bus je Panturistov u najmu Autotransa, ovo ostalo ti je APPovo ali u najmu ATRa...uglavnom to su im rosade među Arriva grupom, i kad dode sezona opet ce APP i Panturistovi busevi voziti u najmu Autotransa...ugl. kratko receno preljevanje iz jednog suda u drugi


The hicMe

Citat: damir fidoOrebić.   gb 166.   Linija Zagreb-Vela Luka.Prije je tu liniju radio Autotrans Cres.
I sad je rade, vidis da je autobus brendiran u ATR shemu, samo zbog manjka autobusa unajmljuju autobuse od APPa i PNT jer ovi imaju visak.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

damir fido

Ma vjerujem ali ko će to sve povezati.Jedno piše na busu, u VP se vodi drugačije a vjerovatno ni vozač ne zna tačno gdje radi.Ja sam se potrudio, uslikao ga prije 6 ujutro pošto nemamo često slike iz Orebića.

akz

Bus kao i jos nekolicina su trenutno pod Autotransom (al sve je to Arriva), s APPom jos samo ima garazni i PZ registraciju, sve ostalo je Autotrans, od naljepnica do vozaca

Marko_BL417


Marko_BL417


mate

Pošto je linija sastavljena iz više dozvola tabla je i tako napravljena, pa onda ispod sitno piše isto Nova Gradiška