Laser/Krajnović, Brčko

Autor Semir, 08 04, 2017, 22:22:05 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

Marko NS

Ako je to cifra za 30-35 vozila to je jako malo para ,jedva za gorivo i za plate vozaca da moze biti.
Pa sta je cudno prvo mora tender da se dobije da bi mogla vozila da se nabave, nece vam niko dati bankarske garancije za nabavku vozila ako nemate siguran priliv novca ili zagaranovan priliv novca.

bus_2803

Mora biti čak i više autobusa po liniji, barem je do sada tako bilo.

Npr. Na liniji 8 Omerbegovača-Maoča prevoz su vršila 3 zglobna i 1 solo koji je takoder vozio još jednu liniju br.17

Sent from my SM-A536B using Tapatalk


Manas

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača broj 13-001031/22

http://nabavka.bdcentral.net/?b_start:int=20

Tu mozete naci sve. Po tome su se na tender prijavili samo zajedno Vienna i Dinamik.

makljen1123

Placeni su im dakle samo nastavni dani bez vikenda i raspusta.Dan kosta kako je komisija utvrdila 21.000km

bus_2803

Da, da

Sent from my SM-A536B using Tapatalk


Marko NS

Svaka njima cast kako su uopste pokrivali troskove jako malo je placeno nije ni cudo sto nisu obnavljali vozni park. Bolje je ne voziti u svakom slucaju nego za taj iznos da voze.

makljen1123

Koliko je tacan postojeci VP ove firme ?

The_Dubster

mislim 80%, fale nam ovi novi MANovi i ono što je rashodovano u međuvremenu

bus_2803

#143

MAN A 20
K93-T-556
K93-T-559

MAN A 21
J80-T-474
O96-A-482
K96-O-029
K93-T-558

MAN A 23
O06-M-002


Fotografije od ovih MANova imate u postovima prije što sam postavljao.

Što se tiče Mercedesovih O307 oni su svi rashodovani.



The_Dubster: spajanje tri posta u jedan


Marko_BL417

Druže skupi informacije i napiši u jedan post pa pošalji. Nemoj svake dvije minute pisati post, nije ovo chat :P

bus_2803

#145
Prema najnovijim informacijama izgleda da su Viena/Dinamik izgubila tender za prevoz u Brčko distriktu.

The_Dubster

odakle su informacije?

Vozila su već registrovana, tako da ne vjerujem da bi ovi išli u nabavku i realizaciju vozila da nije 110% sigurno završeno sve...

bus_2803

Znam i meni je to čudno, uglavnom ja sam dobio tu informaciju još 20.12. (Utorak) da je Viena izgubila tender te de će ponovno Krajnović vršiti prevoz.
Nisam htio ništa javljati pošto nisam siguran za validnost te informacije, međutim izgleda da je tako.


Sent from my SM-A536B using Tapatalk


The_Dubster

jako zanimljiva informacija i biće napeto ako je tačno, posebno što je Viena kupila i registrovala vozila...

bus_2803

Kao i na SP [emoji1][emoji1]

Sent from my SM-A536B using Tapatalk