Bočac tours, Banja Luka - Slike

Autor The_Dubster, 08 04, 2017, 20:54:32 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417


Marko_BL417

Predstavljanje ove Setre (meni jedne od ljepših u Bočcovom voznom parku) završavam sa prtljažnim i motornim prostorom te još nekim detaljima














Marko_BL417

Prinova još jedan Mercedes O 818













Siva 415-ka je krenula sa radom, ali još nije brendirana. Danas je Vulin došao s njom u 16:10




Marko_BL417

#318
Milomir šalje sliku iz Gornjeg Vakufa


Marko_BL417


Marko_BL417

Jutros u 9 za NS, pozdrav Ćetojeviću



Te slika iz NS s polaska u 8:30, hvala Milenku na slici


Marko_BL417

Nek sam svojim očima vidio Vulina na liniji za Bar :D Vozi, Makarsku, Linc, put do NS zna žmireći, ali iako je par puta vozio za Bar (veoma veoma rijetko), objektiv moje kamere sinoć je to zabilježilo prvi put :)

Dakle sinoć za Bar

Bus 1 - Vulin i Kerkez



Vremena polazaka su ostala ista, ima u temi "Bočac Tours - Linije"



Bus 2 - Škorić i Milisav


Marko NS

Samo za Marka specijalno :)
Setra 516 HD/3.

Slavisa

#323
Pošto sam skontao da nemamo slike unutrašnjosti Bordo Setre, čekao sam prvu priliku da uslikam i njenu unutrašnjost
Jako dobar autobus i očuvan kao i unutrašnjost koja izgleda kao da je sada iz fabrike izašla










Marko_BL417

Linija Prijedor - Bar, tad je žuta Setra bisirala do Tivta, veliki pozdrav Nebri i Ljepojeviću, vozačima sa gradskog :D



A do Bara je išla 417



A na mom polasku za BL je bilo obratno - žuta krenula iz Bara a četvorka bisirala iz Herceg Novog, ja sam bio u četvorci, vozili me Aco i Suknjaja, a iz Bara su krenuli Škorić i Kerkez. Stvarno, svaka čast svim vozačima, ali za Acu imam posebne riječi hvale, momak je 1994. godište, mnogi duplo pa i trostruko iskusniji vozači mu nisu ni do koljena što se tiče vožnje i kulture u ophođenju prema putnicima. Tako je to kad ne ideš glavom kroz zid već čekaš da sve dođe vremenom








Marko_BL417

#325
Midi Merc dobio natpise, a desno na kanalu se vidi Citaro koji je imao udes, on će nakon repariranja ići u MVG plavu boju


Marko_BL417

Novi Sad, polazak u 13



Dolazak u 16:10



Slikano danas, pozdrav Mandiću i Milomiru!

Marko_BL417


Marko_BL417


Slavisa

#329
700-ti jubilarni post :)
Danas za Novi Sad u 13:00h